Skocz do zawartości

Dlaczego nie warto kupowac dyskow OCZ


Recommended Posts

Ja nie zaglądałem do wątku od lipca 2014 roku, jeżeli w tym czasie coś się stało z serwisem OCZ i nie działa należycie tak jak to było w moim przypadku to niestety firma jest spalona, no ale można było też to napisać a nie od razu wyjeżdżać z brakiem umiejętności. Jeśli zaś serwis OCZ działa tak samo skutecznie jak te prawie 2 lata temu, to podtrzymuje swoje zdanie. Ja otrzymałem paczkę powrotną kurierem DHL i odbyło się to niemal błyskawicznie, życzę nam wszystkim podobnej jakości realizacji gwarancji (odpukać) od każdej firmy jakiej bądź.. nie tylko od OCZ. Gdyby w przypadku tel. komórkowych SAMSUNG srał na mnie tak samo jak OCZ, to ja bym z chęcią to gó**o jeszcze zjadł... u nich gwarancji nie dostałem za to że S3 ma wadę fabryczną w postaci battery drain.

 

PS.

Jeżeli firma została sprzedana w 2014 roku i przestała poniekąd honorować gwarancje, to jakim prawem mi z dnia na dzień praktycznie wymienili dysk na nowy???? 

 

Mam wrażenie, że wypowiadają się tu ludzie, którzy z serwisu OCZ nie skorzystali bo po prostu sobie z tym nie poradzili, trzeba wysłać zgłoszenie, oczekiwać na nadanie sprawie biegu, uzyskanie numeru od obsługi klienta, wysłanie paczki w jedną stronę na własny koszt.... niektórych może to przerasta i liczą na gwarancje tam gdzie kupili w Polsce.. powodzenia życzę... nikt się waszymi sprawami nie zajmie lepiej niż wy sami, a z polityką gwarancyjna OCZ chyba trzeba się jednak zapoznać zanim się kupi produkt tej marki, ostatecznie nikt nikogo nie zmusza. 

Edytowane przez Pawel W.
Link to post
Share on other sites

toshiba ci to serwisuje, pod logiem OCZ. 
Co do gwarancji, to musiałbyś poczytać prawo ( i to nie polskie ), jak się to odbywa przy przejęciu ( od formy przejęcia też pewnie zależy ) 
To że toshiba to robi, nie znaczy, że jest zobowiązana ( kwiatki z serwisami w 2014 i później mogą być właśnie tym spowodowane ) 

Ale mi nie oto chodziło pisząc o przejęciu, tylko o to, że nie chcieli zaniżać wartości, przed przejęciem ( a o nim to parę lat wcześniej można słyszeć plotki ) 

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...