Skocz do zawartości

DIRT 2 pełna wersja


Recommended Posts

Jest już może patch do tych którym dirt 2 się zawiesza?

Wczoraj było uaktualnienie do DiRT 2 przez Steam'a. Jak narazie poprawiono/dodano:

 

Fix for a case where games get stuck with "Download starting..."

 

Improved the Windows 7 Jump List. Added more MRU apps, added a link for Servers and decreased the amount of screen real estate it uses

 

Fixed in-game overlay sometimes not drawing textures correctly in OpenGL games

 

Improved support for future Steamworks features

 

Jak widać, żadnych poprawek dotyczące wieszania się gry, brak. Więc pozostaje czekać.

Link to post
Share on other sites

na co czekać, przecież on ma coś ewidentnie z konfiguracją/systemem jemu żaden patch nie pomoże. Sweter jeśli i ty masz taki config jak w opisie to jak ty chcesz w tego dirta grać? Na jednordzeniowym procku 2.2Hhz? Jeśli to cię pocieszy to wiedz że gra jest badziewna i nudna. Odpal sobie Colina 4 czy 5 zamiast zawracać sobie głowę tą śmieszna grą gdzie loadingi i łażenie po menu jest dłuższe niz sam wyścig.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zainstalowałem Dirta2, ustawiłem maksymalne detale jakie mogłem, zobaczyłem pierwszy wyścig i pomyślałem, że oprawa jakoś nie robi wielkiego wrażenia. Nie wiem, może inne trasy i samochody wyglądają lepiej, ale ten pierwszy wyścig rallycrossowy nie wygląda. Wielkim plusem są umiarkowane wymagania sprzętowe, ale nie widać na pierwszy rzut oka postępu w grafice. No i szkoda, że seria już niewiele wspólnego ma z rajdami WRC...

Link to post
Share on other sites

Nooo to pierwsze słyszę żeby w przyszłym roku miała wyjść jakaś gra WRC :P (będzie na PC, mam nadzieję ;P) Wiesz jaka jest przybliżona data premiery?

 

A, i Kiziea, ty tam obeznany z sim-racingiem itd. to wiesz może coś o fizyce i tych innych w nowej grze od Codemastersów pt. "F1 2010"(w końcu coś lepszego na PC 8-) ) czy to będzie zwykły arcade z namiastką sim'a, coś jak SHIFT?

Link to post
Share on other sites

mam duzy problem z save, mialem troche ponad 50% gry i zrobilem format, skopiowalem caly katalog dirt2 z moich gier i zamienilem go z tym nowo utworzonym po reinstalce. niestety gra tych save nie widzi, da sie cos z tym zrobic bo grac jeszcze raz od poczatku mi sie nie usmiecha??

Link to post
Share on other sites

tak da sie to samo tyczy need for speed shift,jesli masz kopie save dirt 2 i nie widzi to musisz zacząć początek gry od nowa,tym sposobem utworzy nowy katalog save czyli dirt2 i wtedy podmieniasz savy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@sweter

Ze strony producenta pobierz WingMan Clear Calibration Utility. Po uruchomieniu aplikacji stwórz profil dla DiRT2. Jest tam trochę opcji, więc na pewno stosując metodę prób i błędów znajdziesz coś dla siebie. Zapewne jeśli przeszukasz fora internetowe poświęcone DiRT 2 znajdziesz gotowe profile.

A, i pamiętaj, że tylko uruchamiając grę po przez WingMan będzie odczuwał naniesione zmiany. Uruchomienie produkt "z pulpicie" spowoduje powrót do ustawień podstawowych!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...