Skocz do zawartości

DIRT 2 pełna wersja


Recommended Posts

Kupujcie bo giera wypas!!!.Co prawda demo bylo zkrojone bardzo,ale pełna wersja od codemasters to cholernie grywalne wyscigi szutrowe.W stosunku do poprzednika jest duza róznica w grafice jak i w sterowaniu co prawda arcade ale przyjemne sterowanie,ogulnie duzo bardziej grywalna,trasy w tej grze to po prostu mistrzostwo zróznicowane jak i cała reszta,samochodów,wyscigi,itp.Replaye są fajnie pokazane i z przyjemnoscia sie je ogląda.Optymalizacja gry faktycznie jest lepsza od pierwszej czesci mimo zainstalowanych pathy,jak chcą to potrafią.Obsluguje AAx16XQ,także procesory wielordzeniowe i posiada multiplayer gry w sieci w którym mamy duze pole do popisu w ustawieniach.Na koniec o dx10 & dx11 :):) smieje sie bo róznic nie ma, przynajmniej w tej grze nie widze,dx11 to czysty marketing (wielka reklama).Benchmark zle pokazal dx11 w stosunku do dx10,samochody na zdieciach dx10&dx11 są w róznych punktach,gdy by auto bylo ciut po prawej na dx10 to tak samo odbicie na masce by wyglądało co na dx11.Więc niech nie zamydlają oczu z tym dx11.Z resztą sami porównajcie czy jest sens kupic radka dla nowej technologi,przypomne ze wiekszosci gier nie ma wsparcia dla dx10 a tu mamy dx11

 

http://www.benchmark.pl/uploads/backend ... 2-081D.jpg

 

ocena: 10/10

Link to post
Share on other sites

A ja muszę czekać do 11 grudnia, żeby pobrać sobie z steam :)

 

Jedno pytanie, czy do gry jest konieczny net (steam, Live) ?!...

 

Jak instalowałem demo, to zainstalowało mi Games For Windows (podobno wymagane). Ale skoro gra jest na steam (mówię o full wersji), to będzie raczej wymagany Steam.

Link to post
Share on other sites

UUU to się napaliłem jak mały Kazio a i tak z niecierpliwością czekałem na nowego Dirta. Ostatnio jest na czym pojeździć, ledwo się nacieszyłem Shiftem (do którego właśnie wyszły nowe fury z łatką) a tu Dirt2 tuż przed świętami. Bardzo mnie to cieszy. @lwses: grasz może w Dirta2 na padzie? Jak ta giera obsługuje analogowy kontroler?

Link to post
Share on other sites

Jak ta giera obsługuje analogowy kontroler?

Na kierownicy gra się całkiem przyjemnie(ale..), forcefeedback działa całkiem sprawnie, ale nie można powiedzieć że zachwyca.

 

Wracając do "(ale..) - Staję samochodem AWD, pierwszy bieg, skręcam koła do oporu i chcę pokręcić bączki; I co? Gra podczas poślizgu sama kontruje!!! Cała sytuacja dzieję się na najwyższym poziomie trudności. Jak dla mnie to niedopuszczalne. Muszę powiedzieć krótko - widać że gra została przygotowana dla 8-mio latków i ich Xklocków.

Link to post
Share on other sites

Jak instalowałem demo, to zainstalowało mi Games For Windows (podobno wymagane). Ale skoro gra jest na steam (mówię o full wersji), to będzie raczej wymagany Steam.

Dzięki za info, moja radość z Dirt2 jest więc połowiczna bo modem z którego korzystam nie posiada sterowników do żadnej edycji x64bit XP/Vista/7 :)

 

Link to post
Share on other sites

Staję samochodem AWD, pierwszy bieg, skręcam koła do oporu i chcę pokręcić bączki; I co? Gra podczas poślizgu sama kontruje!!! Cała sytuacja dzieję się na najwyższym poziomie trudności. Jak dla mnie to niedopuszczalne. Muszę powiedzieć krótko - widać że gra została przygotowana dla 8-mio latków i ich Xklocków.

Żartujesz?? Nawet w gridzie i dircie jedynce tak nie było...

 

Przyszedł do mnie mail, że premiera Dirt 2 jest przesunięta na 11 grudnia - jak to w Polsce wygląda?

 

 

Cytuj wypowiedzi innych osób.

Link to post
Share on other sites

Gra na padzie sony przez przejsciówke po prostu bajka,szybciutko przywykniecie do sterowania które nie jest wcale trudne,dla mnie no problem do tego bije rekordy czasowe.

 

Gra wymaga Games For Windows live,jesli chcecie zagrac w sieci to wymagany klucz wpisujac do live i gra odpala z płyty (zabezpieczenie) wiec na piraciku nie pogracie w sieci a dodam ze sieciowka istny rozkosz:),zadna sciganka nie oferuje tak urozmaiconych tras,szczegulnie gdy scigamy sie wszyscy z kokpitu i jadac po kałuzach woda pluska nam na szyby nie widzac nic przez ulamki sekund he super

 

dla mnie gra wypada super to jest to na co czekalem :)

 

jesli ktos lubi ten gatunek wyscigów to odradzam sugerowac sie glupimi i bezsensownymi opiniami na temat tej gry ze niby sterowanie do kitu itp. bez podstawnych komentarzy.

 

Premiera gry wypadła na 03 grudnia nikt nie miał prócz media markt który wylozył na połki sklepowe gre 02 grudnia poznym wieczorem,wiec tak czy siak jest na bank dostepna w media

Link to post
Share on other sites

HEJ! ma ktoś może pomysł co można zrobić aby na radeonach 4650hd w wersji na lapka nie cięła się tak ta przyczepa?? Hotfix do dirta2 nic nie pomógł ;/ poza przyczepą wszystko smiga ;/ Już nie mam pomysłu co można zrobić ;/ z góry dzieki

Link to post
Share on other sites

esli ktos lubi ten gatunek wyscigów to odradzam sugerowac sie glupimi i bezsensownymi opiniami na temat tej gry ze niby sterowanie do kitu itp. bez podstawnych komentarzy.

Mówisz o tym co napisałem? Jeśli tak to wypraszam sobie. Gra IMO ma beznadziejne sterowanie ponieważ gdy gram na kierownicy to chcę aby gra mnie słuchała w 100%, a nie "róbta co chceta".
Link to post
Share on other sites
19arek93, szkoda sobie głowę zawracać postami zdesperowanych dzieciaków, które chcą być Kubicą i myślą, że wszystko jest naprawdę takie łatwe. My jesteśmy fanami symulatorów i nigdy się z nimi nie dogadamy, ten typ tak ma. Nigdy nie zrozumieją co nas rajcuje i wolą nas tępić niż zrozumieć!
Link to post
Share on other sites

19arek93 i Kiziea nie macie pojecia o czym piszecie,tez jestem fanem symulatorów i wiecej wiem na ten temat niz wy,oceniam gry które są dobre czy to arcade czy symulator a w ostatnim czasie do nich nalezą GRID,SHIFT,DIRT2.Chcecie konkretny symulator,zapraszam do kupna Ps3 i GranTurismo 5.A swoją drogą to mnie dziwi jedno widocznie nie radzicie sobie ze sterowaniem skoro narzekacie :P szpece od symulatorów :D

Link to post
Share on other sites

lwses - czy ja gdzieś napisałem że jestem specem od symulatorów?! Skąd możesz wiedzieć ile ja o nich wiem!?

Widać już w dzisiejszych czasach nie można wyrazić opinii bo zaraz jakiś "wiem więcej" wyskoczy i obrażając napisze iż nic nie umiem i jestem do niczego.

 

Ze sterowaniem sobie radzę i nie mam problemów z grą. Napisałem jedynie iż nie podoba mi się że gra próbuje sama narzucić "poprawne" ustawienie kół w danej chwili. Lecz widzę że to wystarczający powód dla Ciebie aby napisać iż nic nie wiem i nic nie umiem i ogólnie jestem głupi..

 

Wypraszam sobie publicznego ubliżania w stosunku do mojej osoby i radzę Ci dobrze nie rób tego w stosunku do innych. To że się nie zgadzasz z czyimś zdaniem nie upoważnia Ciebie do publicznego ubliżania, ale widać ty jeszcze musisz dorosnąć by to zrozumieć.

Link to post
Share on other sites

lwses, siedź cicho, bo znasz się tyle co ja na piłce nożnej, czyli wcale. A prowadzenie w tych gierkach jest zabawkowe jak diabli i oceniam to subiektywnie według moich kryteriów, nie pasuje nie musisz czytać i odpowiadać.

 

I poczytaj co napisałem o symulatorach w tym wątku - viewtopic.php?f=15&t=6331 i opisałem wszystko co i jak, więc może coś dotrze do twoje główki.

 

Dirt 2 nie jest grą dla miłośników symulatorów, nie ma żadnych cudów. Fizyka jest banalnie prosta, a prowadzenie auta mało przewidywalne, leci jak zwykły klocek.

 

I nie wiem gdzie ja niby napisałem, że nie umiem jeździć w tej gierce? Masz coś chyba ze sobą, bo wyssałeś sobie coś z paluszka.

 

A w symulatorze to ja mam decydować nad zachowaniem auta, nie gra która mi dostosowuje prędkość, pomaga skręcać itp. nawet na najwyższym poziomie.

 

Radzę ci mnie nie obrażać, nie lubię osób takich jak ty, bo ja wiem więcej od niego to go zgnoję, co będzie mi obrażał moją ulubioną grę.

 

Jest to forum i mogę oceniać grę jak i kiedy chcę, nie podoba mi się to piszę co i jak. W państwie naszym obowiązuje demokracja i nie możesz mi narzucić swojego głosu.

Link to post
Share on other sites

W MM DiRT2 kosztuje 119zł, cena z dzisiaj.

 

Chcecie konkretny symulator,zapraszam do kupna Ps3 i GranTurismo 5

Albo Xbox 360 i Forza 3.

Forza 3 i GT5 to żadne symulatory przecież.

 

DiRT2 jest ok jako ścigałka dla zwykłych graczy, ale już DiRT był bardziej wymagający jeżeli chodzi o trudność.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...