Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci


Recommended Posts

Ja mam takie pytanie. Robię zadania typu wskocz do anomalii na spalonych gospodarstwach i dochodzę do wniosku, że to się nie kończy, (zacząłem grać jakiś tydzień temu, jestem po oazie i jeszcze nie bylem w Prypeci) . Więc kieruje do Was pytanie co z tymi skokami do anomalii bo chyba już z 8 razy biegam w te w we wte i ciągle nowe zadanie, żeby wskoczyć do kolejnej. Jak to w końcu jest, kiedy to się kończy ?

Link to post
Share on other sites

idz do fabryki jupiter a nie bawisz sie w skakanie do anomalii

niby racja....ale autora problemu znam i wiem, że jest to osoba, która chce STALKERa przejść wzdłuż i w szerz....nie jestem w stanie pomóc, gdyż gry nie przeszedłem (mam inne tytuły na głowie :wariat: )

chyba, że Marcin (albo jak wolisz "parolvip" :hahaha: ) na jotoba wejdziesz, wpiszesz tytuł zadania i stalker i być może wyjdzie Ci filmik, który pokazuje o co chodzi :( )

życzę powodzenia i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mam takie pytanie jakim programem kręcicie filmiki? chodzi mi żeby jakość była bardzo dobra gram na full detalalch plus 1680x1050 chciałbym żeby nagrywanie nie powodowało zacięć bo na wcześniejszym procku kręcąc np filmik frapsem w medalu airborne strasznie cieło

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Mi podoba się to że nie trzeba wykonywać questów pobocznych,bo można zrobić to pózniej.

Po zakończeniu gry można zostać w zonie (free play) i dokończyc wszystkie nie dokończone questy,zwiedzic cały teren i wystrzelać wszystko co się rusza.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko w misi w janowie zleconej przez profezora mam zbadac anomalie jakism ulepszonym dtektorem do chodze do mniejsca styaje w miejscu gdzie nie ma barierki wyciagam detektor ktory mam ( nie dostalem zadnego ulepszonego ) i nic sie nie dziej powinna pokazac sie jakas anomali a tu nic ! co mam zrobic

http://www.youtube.com/watch?v=mArCZdoTic4
Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam musisz oddać 3 detektory nowikowi wtedy meldujesz się w Zatonie u Owl'a idziesz się przespać po czym wychodzisz ze statku. Po chwili pojawi Ci się info żeby wrócić i po rozmowie z Owl idź do Bearda i znowu do Owl dostajesz detektor i jest git.

PS z tego co czytałem poradnik pisało że ma pojawic się anomalia i 3 ciała a u mnie po prostu wbiegłem do środka i pisze zadanie wykonane.:P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...