Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci


Recommended Posts

no właśnie skończyłem grę stało się to szybciej niż przypuszczałem:(^^ tak teraz czytam poradnik jak już po wszystkim (bo granie z poradnikiem to żadna frajda) i nie wykonałem zadania z oazą i powiem szczerze że jak ktoś wpadł na to rozwiązanie bez opisu to chylę czoła naprawdę! pozdro wszystkim

Link to post
Share on other sites

 

2) w I i II wojnie światowej używana była chyba najbardziej niezawodna broń wszechczasów

Np Sten, Arisaka? :P

 

EDIT: był jeszcze mp40, który notorycznie się zacinał :D

mam na myśli radziecki CKM znany jako Maxim wz. 1910

Sten był niezły, nie wiem jak z niezawodnością...ale co do Arisaki to powiem 2 rzeczy:

1) trudno, żeby broń na zamek ryglowy się zacięła, więc nie biorę ich pod uwagę ^^

2) jeśli już mamy je rozważać to IMO najlepszy jest Mosin-Nagant

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Arisaka to nie Mosin Nagant :P

Sten był tragiczny - non stop się zacinał, przegrzewał a i klekotał tak, że nie sposób było oddać z niego celnego strzału, jedyną zaletą była prostota konstrukcji tak naprawdę.

 

Ale co ma Maxim wz. 1910 do broni, z której korzystano podczas II Wojny Światowej? Był zupełnie zmodyfikowany jeśli chodzi o użycie przez ZSRR, a z wz. 1910 to chyba tylko Polacy korzystali i to po przerobieniu go na inny kaliber ^^

 

EDIT: fakt faktem mosin nagant służył dłuuuugo :sciana: pamiętać jednak należy, że też był poddawany przeróbkom :D

Link to post
Share on other sites

maxima używano podczas I WŚ na pewno, podczas II chyba też...

i ma on do tego, że jego za chu ^^ nie szło zaciąć...

że Arisaka i Mosin to nie to samo to ja wiem...

a Mosin to tak jak właściwie każda broń radziecka / rosyjska....żywotna i dobra

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kurcze za szybko przeszedłem co to jest 3 dni:/

I to nie trzeba w zasadzie na normalnym być nie lada wyposażonym.

Jeszcze raz przejdę ale na maximum tak jak w to grałem wcześniejsze części Optymalizacja lux. brak błędów.

Ja zabiłem chimerę w tym podziemiu i oaze znalazłem przypadkiem:))

Link to post
Share on other sites

:):P

No ja właśnie gram i chyba pomału zbliżam się do końca jestem w Prypeci i muszę przyznać że jak to mówią do 3 razy sztuka:P ta część jest najlepsza z wszystkich przede wszystkim wciąga!! chyba poprawili silnik bo chodzi na 1680x1050 na max ustawieniach bez przycinki:P dużo zadań do wykonania ja już mam 70 zrobionych:P są pewne minusy o których wspomnę: chyba to już wyczytaliście że nie znikają ciała potworów (o zgrozo po 4 dniach grania zona wygląda jak jeden wielki cmentarz) druga sprawa mało przeciwników typu zombi lub najemnicy bywa tak że biegniesz kilkaset metrów w prypeci i nikt cie nie zaczepi (może mają lunch time hehe) trzecia sprawa mam ok 400 000 i nie ma co z tą kasą robić to samo z nabojami i apteczkami czwarta sprawa to ten gostek u którego można zamówić sprzęt i kombinezony dla mnie to pomysł porażka bo na początku gry jest dostępny egzoszkielet o który tak się walczyło w poprzednich częściach o cena 60.000 to i tak za mało po kilku dniach w zonie i przejściu całej zatony masz kasę na taki kombinezon co znacznie ułatwia grę a teraz plusy +KLIMAT! KLIMAT! KLIMAT! (miejscami naprawdę można się porządnie wystraszać szczególnie nocą lub w pomieszczeniach laboratorium) +duży wybór broni (czasami ciężko się zdecydować z czym biegać) która ma duże możliwości modyfikacji chociaż trzeba się trochę natrudzić żeby odnaleźć wszystkie narzędzi potrzebne do ulepszania, +ciekawe zadania, +fabuła która niby banalna wcale taka nie jest i sam nie mogę doczekać się co się wydarzy w dalszej części gry, dodam jeszcze że po zakończeniu fabuła podobno jest freeplay czyli nikt nam nie broni wybić wszystkich w zonie i zostać jej królem:P warto wydać te 99.90 na tą grę polecam wszystkim.

aha nawiązując do dyskusji kolegów na temat broni to nie przesadzajcie bo nic nie może bardziej zepsuć grania niż broń która zacina się co 3 strzały bez przesady panowie to nie czasy I wojny światowej gdzie trzeba było przeładowywać po każdym strzale, czyścic,smarować chuchać i dmuchać ładujesz magazynek kryjesz się i jazda:)

sorry ale ja tam egzo nie mialem opcji kupic na poczatku wogole nie zdobylem najlepszy uniform jaki zdobylem to wojskowego stalkera ktory mozna dostac u wojskowych niewiem moze grales na easy ale ja egzo nigdzie doszukac sie nie moglem
Link to post
Share on other sites

ale przecież egzo wcale nie jest taki dobry...przynajmniej w poprzednich częściach nie był...przede wszystkim nie można było w nim biegać

w Cieniu Czarnobyla najlepszy był SSP-99 czy jak mu tam zielony naukowca ten

a w Czystym Niebie - Bulat Armor Suit...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ale przecież egzo wcale nie jest taki dobry...przynajmniej w poprzednich częściach nie był...przede wszystkim nie można było w nim biegać

w Cieniu Czarnobyla najlepszy był SSP-99 czy jak mu tam zielony naukowca ten

a w Czystym Niebie - Bulat Armor Suit...

pozdrawiam

racja!!!
Link to post
Share on other sites

no egzo można zamówić u tego gościa na barce na 3 piętrze fakt nie można w nim biegać ale po odblokowaniu 3 ulepszenia można to zmienić ale za to można dźwigać aż 102 kg przy 1 artefakcie co jest dużym plusem jak się lubi zbierać tamto i owamto hehe no z ta oazą jakaś porażka robię tak jak w poradniku i du*a zbita za przeproszeniem nie przenosi mnie nigdzie wrrrrr grałem na normalu nie na easy@!

Link to post
Share on other sites

chciałbym wiedzieć o czym rozmawiacie, ale nie stać mnie na wydanie 100zł na grę, której urokami się i tak w pełni nie nacieszę na minimalnych detalach...

aha - jakby co nie mówcie o czym mówicie cobym miał może kiedyś niespodziankę :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pomocy !! jak mam dojsc do oazy znaycz pokonac ten labirynt z kolumnami ktory trzeba przejsc we wlasciwy sposob znalazlem gdzies screena jak niby powinno sie go przejsc ale on caly czas mnie wraca jak przejde korytarzem do pokonania kolumn!!

Link to post
Share on other sites

Dobra Gra jest za******a trudno inaczej to określić!!! Sorki za wulgaryzm ale to pasuje. Nie raz mnie ciarki przeszły!!! inne gry przy niej to liniówki!! To gra dla inteligentnych, mających własne zdanie, lubiących zwiedzanie, zabijanie i potworki Ogrozo. Z tych trzech części tą lubię najbardziej. Z tego względu, ze Bugów nie wykryłem na tyle karygodnych co nie pozwalały dojść do końca, do tego jak były to bardzo słabe/kosmetyczne - czasami w anomaliach był artefakt ale go nie szło zdobyć bo był, a nie ma, ale był też na to sposób. Zapisać grę, wczytać i złapać go. Swoją drogą troche za łatwa była na maksymalnych ustawieniach. Dobre też udoskonalenia:) coś na rzecz czegoś. Warta pieniędzy. Inne FPS-y wypadają blado.

 

Szkoda, ze Już się skończyła, ale dalej sobie śmigam i robię czego nie dopatrzyłem.

Polecam dla Twardzieli komputerowych hehe. W realnym świecie Jest inaczej hehe. Można se postrzelać co najwyżej do, tarcz z kbksu lub wiatrówki. A do ochrony też można^^ ale do policji nie ja Nigdy:) Wojsko Szczerze nie paliło mi się, ale jakby był przymus to jakbym poszedł tak bym został na zawodowcu. Wojsko zmienia.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko w misi w janowie zleconej przez profezora mam zbadac anomalie jakism ulepszonym dtektorem do chodze do mniejsca styaje w miejscu gdzie nie ma barierki wyciagam detektor ktory mam ( nie dostalem zadnego ulepszonego ) i nic sie nie dziej powinna pokazac sie jakas anomali a tu nic ! co mam zrobic

Link to post
Share on other sites

może pochwalcie się jak skończyliście grę co udało wam się zdobyć oto moje "osiągnięcia"

ekspert systemów obronnych, detektyw,wysłannik sprawiedliwości, łowca mutantów, pionier,asystent,doświadczony stalker, bogaty klient, zabite mutanty 245,zabici stalkerzy 282, 22 schowki, wykonane zadania 83, zdobyte artefakty 55, kasa 540 000 pozdro

Link to post
Share on other sites

Musisz kupić detektor zmodyfikowany od naukowców.

Możesz też dostać w pewnej misji.

UP

Granie według poradnika się nie liczy;) Nie ważne

 

A sama gra jest pisana Pod ati więc wiadomo ze na gforce słabiej chodzi ja na gtx275 gram na dx9 z tego względu ze nie ma takich dziwnych zatrzymań ekranu milisekundowych.

 

Zabitych mutantów - 411

Zabitych stalkerów - 377 (łoiłem równo bandytów)

Znalezione artefakty -98

Schowki - 19

Kasa 506k -kupuje amunicje.

13 osiągnięć

Łowca mutantów, Handlarz informacjami, Wysłannik sprawiedliwości, Przyjaciel stalkerów, Dyplomata, Łowca artefaktów, Detektyw, Pionier, Asystent, Ekspert systemów obronnych, Jeden z nas, Doświadczony stalker, Bogaty klient.

Zadań - 86

Z narzędziami trzema mi pomógł poradnik. No niestety nie chciało mi sie szukać i Kto wie gdzie a i tak jeszcze widnieje przynieś narzędzia do pracy precyzyjnej. Misje to same z siebie wychodziły. Więc w jakimś stopniu oszukane. Jak ktoś chce poradnik mogę dać. Według niego odhaczałem misje które już dawno zrobiłem. Sprawdzałem czy czegoś nie pominąłem A pominąłem samolot bezzałogowy... Z tego co pamiętam jak grałem za 1 razem była jedna misja jeszcze więc jej już nie zrobię;)

Link to post
Share on other sites

Widocznie jak grałem, tą misje przypadkiem wykonałem i tak wyszło ze go mogłem kupić a nawet dostać tylko za późno się skapnąłem. Ale to się zaczyna w skadowsku w misji co z sprzedawcą gadasz o interesie i do zatonu lecisz do naukowców. Jak naukowcy oblukają to wracasz do skadowsku i gadasz ze sprzedawca a raczej z nimi sie kłócisz.I dostajecie detektor zmodyfikowany.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...