Skocz do zawartości

AMD Athlon 64 x2 5400+


Recommended Posts

Witam :]

 

Mam problem z owym procesorem, nie wiem co sie z nim dzieje, ale strasznie sie grzeje, bez obciążenia ma około 45C, ale kiedy już włącze jakaś grę, to po chwili sie wyłącza. Z rok temu kupiłem chłodzenie zalmana i zmieniłem paste, lecz po jakims czasie znów to samo sie działo, aż do tej pory.

 

Mój konfig:

 

- Płyta Gigabyte GA-MA69G-S3H,

- 2x 1GB GoodRam

- i właśnie, zasilacz 420 WATT, czy to nie za mało ?

 

Z góry dzieki :)

Link to post
Share on other sites

Nie masz pewności że jest to przez chłodzenie, może po prostu to wina kiepskiego zasilacza albo płyty głównej.

Jakie masz temperatury pod obciążeniem? Maksymalna temperatura tego procesora to 68 stopni, jeśli jest poniżej 68 to nie powinien się przegrzewać. Pod obciążeniem następuje restart czy komputer się wyłącza? Procesor podkręcony?

Edytowane przez Łukasz_966
Link to post
Share on other sites

Zobacz na innym zasilaczu(markowym)

Jaka pastę nakładałeś(jak pamiętasz)+Jaki to cooler......

Wcześniej miałeś takie problemy na innym coolerze....?

Podaj Temp podzespołów pod obciążaniem programem HWMonitor.

 

Cooler jest firmy ZALMAN, ale nie pamietam dokladnie jaki, z regulatorem coś takiego http://images.kangoo.pl/45580765/20918/large/zalman_cnps_7000c_alcu.jpg, wczesniej mialem problemy na box-owym chlodzeniu... Wszystkie temperatury sa w normie, tylko temperatura procesora dochodzi do granicy, az wkoncu komputer sie wylacza. A pasta to nie pamietam juz :)

 

Nie masz pewności że jest to przez chłodzenie, może po prostu to wina kiepskiego zasilacza albo płyty głównej.

Jakie masz temperatury pod obciążeniem? Maksymalna temperatura tego procesora to 68 stopni, jeśli jest poniżej 68 to nie powinien się przegrzewać. Pod obciążeniem następuje restart czy komputer się wyłącza? Procesor podkręcony?

 

Po wylaczeniu odrazu go wlaczylem to temperatura spadala z 72 stopni. Komputer wylacza sie i nie jest krecony
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...