Skocz do zawartości

Dziwne spadki FPS.


Gość effendi360

Recommended Posts

Szczerze to ja wątpię, że to od dysku (z którym i tak coś jest nie tak).

Czyli rozumiem, że system zainstalowałeś na innym dysku, niż ten felerny?

 

Trzeba było sprawdzić jeszcze, czy posiadany przez Ciebie antywirus bądź program do optymalizacji ustawień peceta (o ile używasz) nie 'gryzł' się z grą bądź z inną aplikacją w Twoim pececie. Ale teraz to juz nie ważne, skoro po formacie i czystej instalacji systemu wszystko działa ok.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Czyli rozumiem, że system zainstalowałeś na innym dysku, niż ten felerny?

Tak.

 

Trzeba było sprawdzić jeszcze, czy posiadany przez Ciebie antywirus bądź program do optymalizacji ustawień peceta (o ile używasz) nie 'gryzł' się z grą bądź z inną aplikacją w Twoim pececie.

Generalnie nie używam takich rzeczy. Ten PeCet jest generalnie czysty, bo używam go tylko do gier i filmów full hd 3d. 95% oprogramowania na nim to oryginały a jeżeli już trafia się jakiś pirat to raczej z pewnego źródła, więc uważam za zbędne trzymanie jakichkolwiek antywirów itp.

 

Odświeżam.. U mnie jest to samo czyli np. gram w tego nfs'a czy coś i normalnie zużycie karty na poziomie 50-60 % i dobre fpsy, po 30 min grania nawet nie spadek fps do 10-15 i zużycie 95-99 %.. Także pewnie i mi jest potrzebny reinstall systemu ;)

Przeinstalowałeś już sys ? Ktoś wcześniej wspomniał, że mu się tak robiło przez firefoxa. Możesz to jakoś sprawdzić ? Bo byłbym skłonny zawierzyć tej teorii. Z drugiej jednak strony... Przecież od stycznia nic się nie działo. No magia... Faktem jest, że już mam dobrze, a dysk dziś odesłałem na gwarę. Bo już telepałem porami, że to grafa coś się je.bie.

Link to post
Share on other sites

A co to za sprzęt? Może choć podasz konfigurację bo szklana kula mi się zepsuła :P

 

Poza tym jakie temperatury w stresie (HWMonitor), pokaż status smart dysku (MHDD / HDTune / CrystalDiskInfo), przeskanuj pamięci Memtestem, wykonaj defragmentację dysku, czyszczenie CCleanerem, sprawdź MBAM'em i Spybotem oraz ESET'em Online...

 

http://freshbread.blogs.com/photos/uncategorized/2007/09/04/captainobvious.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...