Skocz do zawartości

Filmy w jakości HD *oglądanie, nie kręcenie*


Recommended Posts

Cześć!

 

Dawno mnie już nie było w tym dziale, ale o to i wracam :).

 

Za jakiś czas będę musiał się przesiąść z mojego obecnego telefonu na coś lepszego. Miałem okazję pobawić się S 3. Kiedy włączyłem do oglądania film w jakości HD uznałem, że to jest to, co szukam. Duży ekran, świetnej jakości sprawił, że S 3 bardzo mi się teraz podoba. Gdybym ją miał z pewnością oglądałbym na niej filmy. Stąd moje pytanie. Czy w S 2 oglądanie filmów w jakości HD wygląda tak samo EKSTRA jak w 3? Czy jest gorzej/lepiej? Jak się to ma do jakości oraz jak w tym zestawieniu wypadają inne telefony jak np. One X czy inne Sony?

 

Ogólnie szukam jakiegoś dobrego smarphona, który dobrze odtwarza filmy HD i żeby nie psuć sobie na nim wzroku, powinien być chyba duży. A jak to jest z tym wzrokiem i oglądaniem filmów na telefonie np. w czasie podróży?

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że temat przyciągnie rzeszę fanów i osób się udzielających

Link to post
Share on other sites

Hmm oglądanie full hd jest bezsensu. Bo taki sgs III musi to scalować do 720p, a sgs II do 480p.

Osobiście mam sgs II i na wyjazdach po 5 filmów się oglądało. Nie ma problemów ze wzrokiem, lecz trzeba sobie zapewnić jakiś uchwyt, podpórkę na telefon.

 

SGS III ma troszku większy ekran więc analogicznie na nim powinno się lepiej oglądać filmy. Lecz tak naprawdę najlepiej by ci było na tablecie. Na takim Nexusie 7 już myślę że nawet całkiem fajnie, a koszt takiego urządzenia to 999zł.

Link to post
Share on other sites

Na początku napisz jaki masz budżet na telefon, bo mógłbym Ci polecić LG 4X HD za 1479 zł + przesyłka.

Ekran 4,7", a w SGS III 4,8", także wielkiej różnicy nie ma. Wydajnośc prawie w ogóle się nie różni. Musisz sobie poczytać specyfikacje tego telefonu na necie i sam ocenić. Jak dla mnie, telefon ' bomba :D

 

 

Pozdroooooo !!!

Link to post
Share on other sites

Nie wiem dlaczego tak hejtuje sie amoled, przy ustawieniu dobrych kolorów na sgs to przecież jest znakomicie. Kolory są w miarę normalne i ładniej się prezentują, a czerń to pozazdrościć. Też byłem sceptycznie nastawiony, ale ci którzy mówią że amoled jest przekolorowany to albo widzieli go na tych złych ustawieniach,niestety wiele ludzi je ma ;|, lub po prostu nigdy nie widzieli w rzeczywistości.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...