Skocz do zawartości

Recommended Posts

@ UP

Użytkownik bodek_ często pisze dziwne teorie a ostatnio celowo wprowadza ludzi w błąd. Nie zwracaj na niego uwagi.

 

W tym wypadku ma racje i jesli ktos wprowadza ludzi w blad, to jestes to Ty. Przez jakies 3 lata stosowalem AC Silver 5 i niestety, ale musze potwierdzic w/w wypowiedz, ze pasta ta wysycha po jakims czasie (ostatni raz uzylem jej w kompie znajomej na AMD X2 3800+ jakies dwa lata temu i przez ten czas wyschla). Jak napiszesz do ich "support-u" to Ci to potwierdza - ja tak zrobilem.

 

Obecnie korzystam z MX-4 i nie narzekam.

Link to post
Share on other sites

W tym wypadku ma racje i jesli ktos wprowadza ludzi w blad, to jestes to Ty. Przez jakies 3 lata stosowalem AC Silver 5 i niestety, ale musze potwierdzic w/w wypowiedz, ze pasta ta wysycha po jakims czasie

1. A czy ja gdzieś pisałem, że ona w ogóle nie wysycha? Po kilku latach każda pasta zaschnie.

2. Dlaczego sam producent o tym nie uprzedza i nie zaleca np. wymiany pasty po 2 latach?

Link to post
Share on other sites

1. Odniosles sie do stwierdzenia @bodek_ piszac, ze wprowadza w blad, a to nie prawda, bo ma gosc racje. Zalozeniem kazdej dobrej pasty termoprzewodzacej jest to, ze ma NIE tracic swoich wlasciwosci w max dlugim czasie (np. nie wysychac). AC Silver 5 portafila wyschnac po 1-2 latach, a to zdecydowanie za szybko - pisze to z wlasnego doswiadczenia.

 

2. Widac sami nie wiedzieli, zdarza sie. Na szczescie nie osiadaja na laurach (jak to w swoim czasie zrobil Zalman) i caly czas robia cos nowego, tudziez walcza z problemami - a to sie chwali, bo tego owocem jest np. MX-4, z ktorego osobiscie jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez _Crypt_
Link to post
Share on other sites

Zalozeniem kazdej dobrej pasty termoprzewodzacej jest to, ze ma NIE tracic swoich wlasciwosci w max dlugim czasie (np. nie wysychac).

Pokaż mi w takim razie taką deklarację od producenta ;)

 

2. Widac sami nie wiedzieli, zdarza sie. Na szczescie nie osiadaja na laurach (jak to w swoim czasie zrobil Zalman) i caly czas robia cos nowego, tudziez walcza z problemami - a to sie chwali, bo tego owocem jest np. MX-4, z ktorego osobiscie jestem bardzo zadowolony.

MX-4 u mnie wypadała słabiej od MX-2 (a testowałem każdą pastę kilka razy) więc gdzie ta Twoja "walka i innowacja"? ;) Zrozum, że wyższa cyferka w nazwie nie oznacza lepszego produktu (czego kolejnym dowodem jest np. Scythe Mugen 3).
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...