Skocz do zawartości

Warto ryzykować?


Recommended Posts

to jest szrot i nawet nie dawaj za to złotówki, oczywiste jest, że kartę sprwdził pieprzony matacz, jak zobaczył że złom to wystawił jako niesprawdzoną, pomyśl na logike, kupujesz na giełdzie(jprdl co za pomysł w ogóle?) grafe i co, potem kupujesz laptop nawet nie sprawdzając czy działa, trzeba zadać sobie pytanie po co kupować grafe jak nie mam sprzętu do którego ją wsadzę? jego cała historyjka się kupydupy nie trzyma, kolejny przykła, myślićie że taka żyła jak to zwykle polaki mają w naturze sprzedałaby prawdopodobnie sprawną kartę za pół ceny?? zapomnij o tym chyba że kupisz to za 20 pln jako dawce chłodzenia i ew innych organów

 

o ile w ogóle działa chłodzenie, bo znając naturę takich mecenasków jakby działało to by wystawił sam kuler za 100 pln, aż mnie nerw łapie jak widzę takie próby oszukania innych

 

szkoda że kląć nie wolno na forum bo bym tego buca zmieszał z błotem, oszust zwykły, popatrzyłem na inne aukcje i tak myślę że ten koszernik to się nadaje do permanentnego bana na allegro oraz jeszcze na odszkodowania za świadomą próbę wyłudzenia pieniędzy, chętnie bym mu strzała na pysk zapodał ale po co się brudzić, zdechnie kanalia sama

Link to post
Share on other sites

Stary, chcesz adres? Ja mówię miałem z owym "sprzedawcą" 2 akcje.

-towar kupiony do firmy, obiecany dowód zakupu - a potem miganie się że "aukcja jest dowodem"

-odkupiona odemnie karta, o której jasno mówiłem że były na niej bite rekordy (LN2), pan wystawił jako "prawie nowa, nigdy niekręcona"

 

Wszystkim Łodzianom sugeruję złożyć mu wizytę, ew. cynk do Fiskusa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...