Skocz do zawartości

Oszustwo na Tablica.pl - oddam za darmo


Recommended Posts

Co mam wam poradzić drodzy forumowicze, debile są i będą na świecie a tacy ludzie - oszuści tylko się z tego cieszą i mają satysfakcje, że ktoś dał się nabrać.

 

Zostaliście oficjalnie wy*****i przez mojego kolegę, Polish Board&Market pozdrawia serdecznie ; )

 

Policja nic nie zrobi, raz 30zł, dwa jeśli zobaczą że połączenie czy. IP było z poza granic Polski oleją sprawę :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No i mamy kolejnego oszusta. Owy Pan Piotr Adamczyk. Jego nr konta 51 1470 0002 2589 0503 4000 0001 gg zmienia razem z "Okazja" oddaje niby telewizory. Z kazda nowa oferta telewizor coraz wiekszy :D ! i co roku wygrywa tv na loterii

 

lambada Jestes dziki jestes zły mozna powiedziec ze taki dyrektor internetu z Ciebie :D hahaha a co do piosenki *****yyysta :D

Link to post
Share on other sites

Za darmo to można dostać w ryj :D Najlepiej zdała od takich, gdzie ktoś komuś da za friko i to jeszcze w PL........

30zl nie 30, ale jak się za coś płaci to się oczekuje na to a nie.......Regi dobrze powiedział, na psiarnie iść bo innych na pewno będa tez robić w jajo.

Link to post
Share on other sites

Co mam wam poradzić drodzy forumowicze, debile są i będą na świecie a tacy ludzie - oszuści tylko się z tego cieszą i mają satysfakcje, że ktoś dał się nabrać.

 

Zostaliście oficjalnie wy*****i przez mojego kolegę, Polish Board&Market pozdrawia serdecznie ; )

 

Policja nic nie zrobi, raz 30zł, dwa jeśli zobaczą że połączenie czy. IP było z poza granic Polski oleją sprawę :)

 

Pozdrów kolegę i przekaż mu żeby następnym razem bardziej ruszył łbem i wymyślił coś lepszego, bo dzieciaki w tibii mają lepsze pomysły.
Link to post
Share on other sites

Janus Djonizy
Częstochowa 42-90
Łąkowa 10

numer konta bankowego:
70 1090 0075 5339 0810 7025 2449

Witam, tak jest aktualne. Telefon jest w 100% sprawny, ładowarka
słuchawki, kabel USB + folia na wyświtlaczu, także wyświetlacz jest
w bardzo dobrym stanie. WYsyłka jest możliwa, z tym że na Twój koszt
dlatego proszę o przesłanie pieniędzy na konto bankowe. Oddaję, ponieważ
kupiłem lepszy model, a wiem że się może taki telefon przydać. Proszę
się nie martwić, bo nie jestem oszustem. Mogę wysłać skan dowodu osobistego
jako potwierdzenie, że dane zgadzają się z tym na tablicy.
Link to post
Share on other sites

Co mam wam poradzić drodzy forumowicze, debile są i będą na świecie a tacy ludzie - oszuści tylko się z tego cieszą i mają satysfakcje, że ktoś dał się nabrać.

 

Nie wiem, drogi kolego stawiajacy sie ponad tymi debilami, czy Ty z kolei wiesz, ze obrazasz jakas czesc ludzi.

Po pierwsze - fakt walka obnaza tylko "pomyslowosc" zlodzieja i wiare na slowo innego. Kogo chcesz karac - naiwnego ? Karze sie ZAWSZE ZLODZIEJA, ktory w tym wypadku perfidnie stosuje "najnowsze" triki, ktore nie sa znane powszechnie ludziom, stad mozna sie nabrac na takie "okazje". Konkludujac, ze naiwny niczemu nie jest winny (tylko zlodziej, ktoremu nawiasem mowiac polskie prawo tylko pomaga stosujac glupawe wymowki prokuratury, sedziow i policji, ze "to tylko wykroczenie", "mala szkodliwosc spoleczna czynu", "brak miejsca w aresztach" i tym podobne bzdety) dodam tylko, ze na zachodzie jest popularne oddawanie rzeczy - laptopow, telewizorow. Freecycle w UK, czy wystawki (szpery) w Niemczech - naprawde mozna nieraz cos dobrego wyrwac. Czy to sie nazywa naiwnoscia ? Nie, tam ktos oddaje i drugi ktos bierze, TAK POWINNO BYC W CYWILIZACJI. A w tym byle-jakim panstwie o wykladni prawa j.w. wlasciwie wszystko mozna podciagnac pod walek, smiejac sie chyba tylko nerwowym smiechem, ze MI SIE UDALO OMINAC KOLEJNY WAL.. z innych, ktorzy - w wyniku braku odpowiedniej informacji o istniejacym walku, ale w dobrej wierze - dali sie jednak nabrac.

 

Brzydkie to, ale i przystajace NIESTETY do tej krainy, co to miedzy Bugiem, a Wisla sie znajduje. Chcesz to zmienic ? Zacznij od siebie. Przestan sie smiac, a wala wsadz do pie*dla.

Link to post
Share on other sites

co za oszustwa :)

ja tez mam kilka takich perełek z tablica.pl

Hej, laptop jak najbardziej jest aktualny. Oddaję, ponieważ uczę się w innym mieście niż mieszkam i laptop leży w domunieużywany. Wiem, że mogłabym go sprzedać i zarobić dodatkowe pieniądze, ale robię dobry uczynek ze względu na to, żenie jest to nowy model i swoje już przeżył. Nie wysyłam za pobraniem, ponieważ nie wierzę w dobre intencje listonoszy ikurierów, wiele razy byłam świadkiem jak była 'umowa' między osobą która odbierała paczkę a dostawcą. Bywają też sytuacjęże paczka nie jest odbierana i wraca do adresata, dlatego proszę o wysyłkę na konto bankowe 30zł a wyślę paczkę.

Na życzeniewyślę skan dowodu osobistego dla świętego spokoju.

Niżej podaję dane do przelewu oraz dane do tego potrzebne.Kamila Kubińska10-684 Olsztynul. Mieczysława Orłowicza 21/3071 1090 0075 4172 2310 7028 2498Temat: Laptop na wysyłkę.Proszę tylko o informację, że przelew zostaje wysyłany bądź nie, jeśli tak to proszę odrazu o podanie adresu do wysyłki.Pozdrawiam, Kamila.

SKAN DOWODU OSOBISTEGO:

http://iv.pl/images/...29600221257.jpg

http://iv.pl/images/...57209923537.jpg

 

Aktualne. Odpisuję dopiero teraz, gdyż wczesniej nie miałem czasu. Przepraszam za zwłokę. Jeśli tak to aby opłacić koszta wysyłki (30zł), prosiłbym o dokonanie przelewu na moje konto, po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam laptopa. Prosiłbym również o dane do wysyłki laptopa.Nr. konta-77109028350000000119745247 Marek Kurtys Wadowice 34-100 Ul. kościelna 5 poproszę o dane potrzebne do wysyłki

Edytowane przez marta.pa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Uczę się w innym mieście", a ma 34 lata... nie, to nie jest podejrzane :D

 

Najprościej jest się przejechać do adresu zamieszkania, zapytać się czy ta osoba ogłaszała się na tablica.pl (jeżeli będzie ktoś w domu), jeżeli powie że nie, to powiedzieć o co chodzi i na policje za kradzież danych osobowych ;) Bo pewnie zgubiła dowód albo wysyłała skan gdzieś wraz z CV i tak trafiło do obiegu :P

Link to post
Share on other sites

Tablica.pl to wylęgarnia oszustów, jak coś kupować przez tą stronę to tylko i wyłącznie odbiór osobisty. Sam prawie zostałem oszukany na dosyć wysoką kwotę, na szczęście prawie.

 

 

następny :

Odbiór osobisty laptopa w Skoczowie. Jeśli chcesz

to mógłbym wysłać do Ciebie paczkę

kurierem ubezpieczonym ale będzie to kosztowało 30 zł.Posiadam konto w mBANK więc mógłbyś

tą kwotę na przesyłkę wpłacić mi na konto bankowe,nie jestem oszustem, w linkach jest mój skan dowodu,

za pobraniem nie będe wysyłał takiej śmiesznej kwoty bo się długo czeka i nie będe wykładał pieniędzy z góry,

ewentualnie odbiór osobisty tak jak napisałem w Skoczowie. Oddaje z powodu takiego że jestem buddystą i moja

wiara nakazuję żebym pomagał innym i wierzę w "karmę" czyli w to że wszystko co uczynimy dobre to do nas wraca póżniej

po jakimś czasie w innej formie. Jeśli się nie zgadzasz na odbiór osobisty albo na wysyłkę z wpłatą na konto no to trudno

, jeśli jesteś zainteresowany to wysyłam w linku na dole SWÓJ SKAN DOWODU w celu uwiarygodnienia mojej

osobowy (dane do przelewu takie same jak na dowodzie osobistym) oraz mój numer konta bankowego w mBANK

: 91 1140 0000 4002 0001 0003 0186. Jak wyślesz pieniążki za przesyłkę to potwierdz mi drogą emailowa a

ja wyślę przesyłkę. http://picupload.pl/v-S6k3yb.png http://picupload.pl/v-nYwyKn.png

JESLI BY NIE ODPISYWAŁ NA TABLICY TO PROSZE O KONTAKT NA EMAILA piotr.swoboda62@o2.pl

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...