Skocz do zawartości

Wymiana His radeon 6870 1GB na GeForce gtx 480


Recommended Posts

Oczywiście, że warto wymienić karte na gtx480. Różnica w wydajności w dx11 będzie porażająca porównując z 6870. GTX480 to bez wątpienia doskonała karta warta swojej ceny, jeśli ją kupisz to będziesz się jeszcze długo cieszył niezłą wydajnością w najnowszych grach. Optymalny komfort gry na tej karcie osiągniesz wymienijąc również procesor na i5.

 

styl twojego pisania sugeruje ze robisz to w okreslonym celu bądz ze zlecenia kogos.

 

Ton jest twierdzący co do Intela i NV. Kto za to płaci ? ;)

 

Sprzeda HD 6870 za 400zł dołoży 300zł i ma GTX 480 :menda: Proste

 

dokładac 95 % więcej aby miec max 40 % więcej wydajności o ile będzie to głupota.

 

Absolutnie bez sensu. Sensowna zmiana na nowe GPU to tylko od 7870 i GTX 660 wzwyż.

 

Do Radeona AMD jako tako styknie. Ale do NV nie bo bardziej obciąża CPU.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Wiem że to opinia fanboya amd bo pewnie ktoś żeknie "fanboyy intela " ale cotam

 

Miałem ponad rok HD 6870 i widziałem w akcji GTX 480

 

Gdybym miał wybierać GTX 480 za 600 zł czy HD 6870 za 600 zł to wybrał bym 6870.

 

pracowalem na dwóch, mialem prywatnie 6870 i dla mnie bez znaczenia bylo ktora jest pod maska. Stąd wniosek że nie warto przejśc z 6870 na GTX 480. Mimo że ta dobrze się kreci ale żre prądu za dwie wtedy.

 

ja sie staram bez bezfirmowy pisze zawsze jesli amm coś do AMD lub Intela. Nie ide w jedną stronę. Tymbardziej że dla ogólu ludzi też tworze pare rzeczy na pewnym portalu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...