Skocz do zawartości

W co mam grać?


Recommended Posts

Nowa grafa na pokładzie (HD7850), a nie mam pomysłu w co grać :P Nie jestem hardkorowym graczem, gram może z 5-6 godzin w tygodniu, lubię łatwe i przyjemne gry.

 

Mam zainstalowanego Starcrafta II i Skyrima, ale zaczynają mi się powoli nudzić. Napisze wam gry w jakie grałem i czemu odpadają:

 

 

Battlefield 3 / Call of Duty MW3 - przeszedłem singla po 2 razy, w multi nie chcę grać z dwóch powodów - gram okazjonalnie, a na serwerach jest za wysoki poziom, żeby mi to sprawiało przyjemność. Poza tym nie mam konta na Steamie.

 

Need for Speed The Run - przeszedłem 3 razy, świetna gra, ale znudziła mi się. Wszelkie inne wyścigi wyglądają przy niej słabo.

 

Metro 2033 - nie lubię takiego klimatu :P

 

Dead Space 2 - nigdy więcej :P

 

Amnesia The dark Descent - mega gra, przeszedłem prawie całą. Mimo to nie lubię takiego klimatu %-)

 

Wiedźmin 2 - doszedłem do pierwszego bosa, po czym po pół godziny usunąłem grę - za trudna jest na easy jak dla mnie :(

 

Portal 2 - z czasem za trudne zagadki, wolę gry bardziej arcade :P ale chyba wrócę do portala.

 

Mass Effect 2 - Wydaje się fajna, ale jakoś mnie nie wciągnęła.

 

Assasins Creed Brotherhood - po 10 godzinach gry znudziła mnie, tylko *********ać na koniku tam i z powrotem...

 

Batman Arkham City - Moja kopia coś nie chce działać od pewnego momentu :P Ale gra mi się podobała, nie wiem czy nie sprawdzę Arkham Asylum.

 

Acha, i żadne MMO...

 

 

 

 

Może bioshock 2? Borderlands 2? Alan Wake? Max Payne 3?

 

Co polecacie?

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

Wiedźmin 2 - doszedłem do pierwszego bosa, po czym po pół godziny usunąłem grę - za trudna jest na easy jak dla mnie

:roll:

 

Może bioshock 2? Borderlands 2? Alan Wake? Max Payne 3?

żadna z nich nie jest na tyle casualowa... trochę jestem w kropce, a jak tam u ciebie strategie? ogólnie niekoniecznie rts

Link to post
Share on other sites

Dobra, nie chcę, żeby 700zł na grafę poszło w błoto, tak więc gry nie muszą być aż tak casualowe... Bo zaraz powiecie Mario Kart :P Bioshocka 2 miałem na dysku przed formatem, tak więc na pewno wrócę do tego. I od razu kupuję Infinity ;) Do wieśka też pewnie wrócę.

 

Jeśli chodzi o strategie to nic nie przebije Starcrafta II, jestem pewien :) Bardzo lubię tą grę, często po robocie oglądam pro replaye, bo nie mam siły grać :P Z reszta oglądanie replayów lepiej mi wychodzi niż granie %-)

 

No ale jestem otwarty na propozycje.

 

Acha, miałem kiedyś Cywilizacje 5.Nie wiem o co w tej grze chodzi. Nie umiem w to grać. Kretynem nie jestem, za 2 tygodnie bronię magisterkę. Może potrzebuje jakiegoś dobrego tutka :P

 

 

Ja ci tam polecam jako fanatyk Doty, grę Dota 2 firmy Valve.

Błagam, żadne LOLe, WOWy i te inne :P

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

Jeśli lubisz pomyśleć i lubisz strategie turowe czasu rzeczywistego to polecam serie total war w szczególności Shoguna 2 i dodatek zmierzch samurajów , oraz Empire Total war + dodatek Napoleon Są to gry na wiele godzin pod ile lubisz pomyśleć i lubisz strategie bo te gry na wysokich poziomach trudności wymagają skilla a na niskich da się spokojnie pograć , jeśli zaczynasz z serią to dobrym faktem będzie to ze w dodanych poradnikach do gry są ciekawe porady dla początkujących graczy ja na steamie w shoguna mam przegrane oko 130 h na oryginale i może ponad 300 na wersji nie oficjalnej więc gra wciąga i to bardzo bo nigdy nie dostaniesz 2 tych samych układów sił i ilości prowincji na mapie w 30 turze co czasami daje do myślenia bo często problem pojawia się w najmniej spodziewanym momencie

Link to post
Share on other sites

Spróboj zagrać w Sniper Elite V2, widze, że lubisz single ;) Gierka bardzo real z ciekawymi akcentami chociażby killcam w spowolnionym tempie + rentgen jak pocisk rozrywa mięsko i kości szwabkom oraz samemu Hitlerowi (kaput) :D

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Max Payne 3 - boska gra jak na dzisiejsze standardy, Rockstar jak zwykle udowadnia, że jest najlepszym producentem tytułów AAA. Szerokie ustawienia celowania sprawiają, że można grać bardzo casualowo.

Alan Wake - jest świetny i wcale nie jest taki pro hardkor, typowa konsolowa, nie za długa, ale bardzo wciągająca przygoda w stylu Stephena Kinga. Na prostszych poziomach trudności będzie casualowo, ale na najwyższym gra dopiero nabiera sensu jaki powinien mieć thriller.

Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem czy i3-2120 i HD7850 1GB pociągną Shoguna, słyszałem, że gra ma mega wymagania. Ale wypróbować zawsze można ;)

 

 

Acha, i mam dyspozycji telewizor 42" i bezprzewodowego pada do Xboxa - pewnie dlatego NFS The Run tak mi podszedł. Polecajcie też coś pod tym kątem.

 

 

To Sleeping Dogs testował ktoś?

 

Crysisa 2 muszę sobie załatwić, singiel jest dosyć rozbudowany z tego co kojarzę.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

@UP zaraz sprawdzę z jakimi ustawieniami ja gram sprzętu nie mam zbyt mocnego a na 1920x1080 sobie gra nieźle radzi zaraz dam ci screen z gry z moich ustawień i zobaczysz , na tych ustawieniach co ja mam fraps pokazuje mi średnio 50-60 FPS jak się nie mylę

Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu pierwszego posta, aż się zdziwiłem Wiedźmin 2 za trudny, może i tak, ja przeszedłem na normal bez większych trudności i polecam na prawdę warto

p.s

Trudne to jest Dark Souls i Super Meat Boy, ale też udało mi się ukończyć obie, a nie uważam się za super gracza

Link to post
Share on other sites

Wiedźmin 2 - doszedłem do pierwszego bosa, po czym po pół godziny usunąłem grę - za trudna jest na easy jak dla mnie :(

nie wiem co się z tobą dzieje ...

Wiedźmin 2 był dla mnie na najtrudniejszym jedną z łatwiejszych gier ale ale z niesamowitą fabułą lecz bardzo krótką ...

jak Wiedźmin 2 jest trudny to pograj w Wiedźmina 1 tam zobaczysz co to trud ...

 

Dead Space 2 dopiero przechodzę fakt gra potrafi w****ić ... :D ale daje też niesamowitą frajdę i satysfakcję z tego że przeszliśmy dany rozdział :D

Link to post
Share on other sites

Wiedźmin 2 był dla mnie na najtrudniejszym jedną z łatwiejszych gier

W Assasina grałeś? :P To jest tak łatwe, że aż nudne.

 

Spędziłem przy tym krakenie czy WTF to było pół godziny i stwierdziłem, że nie będę się dłużej męczył. Ale gra była przepiękna wizualnie, więc na pewno będzie jeszcze jedno podejście. Piszesz, że krótka - ten kraken to było mniej więcej ile % fabuły już ukończonej?

 

Ale nie w tym rzecz czy trudna czy nie trudna, sami widzicie, że grałem w większość hiciorów i jestem dość wybredny. Co możecie jeszce polecić? Najlepiej, jakby dało się wykorzystać możliwości nowej grafiki i pada.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

Kraken to była bułeczka z masełkiem to była prawie końcówka 1 aktu skoro nie pokonałeś Krakena to do Letho nawet byś się nie zbliżył ...

Krakena zabijało się poprzez najpierw odcinasz te wystające coś macki czy jak to nazwać :P w tych miejscach gdzie jest takie czerwono pomarańczowe, oczywiście turlając się unikasz ciosów tego Krakena gdy już obetniesz te wszystkie bajery wystarczy użyć Quena podejść zabić i już :D

 

tzn. on będzie głazami rzucał dla tego ten Quen :P

 

z Letho to trzeba być szybkim :P gdy tylko skończy mu się Quen zadać pare ciosów i wrócić, robić kółeczka nie dając się trafić, i znów parę ciosów i odwrót aż w końcu padnie :P

 

aa z Letho też warto używać Arda tzn. gdy już nie ma osłony podczas ataku rzucasz Arda by on otrzymał ciosy nie parując ich :D

Link to post
Share on other sites

Nerwa mnie złapała Panie kolego jak czytałem Twojego posta. Masz prostą przypadłość według mojej oględnej oceny- w du**e Ci się poprzewracało od piratów. Nie wiesz nawet że bf3 wydany jest na platformie origin więc jasne jest że grałeś w piracką kopię. Tragos :/

Link to post
Share on other sites

Właśnie zamówiłem sobie Crysisa 2 i Deus Ex Human Revolution. Po 30zł za boxa? LOL

 

Gry, które będę testował w najbliższym czasie:

 

Alan Wake

Borderlands 2

Max Payne 3

Sleeping Dogs

Shogun 2 Total War

Sniper Elite V2

Dirt 3

 

Jeszcze jakieś propozycje?

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

Zagral w borderlandsa 1 bo to kultowa gra i nie zaczynaj bron boze od 2 :D jesli lubisz sport polecam Pesa 13, gta 4 liberty city, stalkera sa 3 czesci kazda ma swoj klimat (Zew pripieci zaczynalem chyba z 10 razy ale jak zlapalem bakcyla to 3x przeszedlem) ghost reacon future soldier (bardzo ladna gra)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...