Skocz do zawartości

W co mam grać?


Recommended Posts

a może I am Alive, LA Noire, Elite Sniper 2

 

 

Nie ma w co grać :( chyba że DayZ :P

 

a masz klucz do close bety? zeby go dostac trzeba udzielac sie na forum gry i to bardzo długo, tym bardziej że gra będzie b2p za ok 40 zł. I to jeszce nie wiadomo kiedy dokłądnie.

Link to post
Share on other sites

Zagral w borderlandsa 1 bo to kultowa gra i nie zaczynaj bron boze od 2

Jedynka nie jest zła, ale po dłuższym czasie robi się nudna. W dwójkę już trochę młócę (22. level postaci) i nadal mnie nie zmęczyła.

 

Aż dziwne, że nikt nie wymienił Deus Ex: Human Revolution. Świetna gra, może poza trochę rozczarowującym zakończeniem.

Za dwa tygodnie wychodzi nowy X-Com i jeśli chociaż w połowie przykuje mnie do monitora jak oryginał w 1994 roku, to będę naprawdę szczęśliwy.

Link to post
Share on other sites

arma 2 i dodatek w jakims miare ogarnietym klanie i masz zabawe na kilka/kilkanascie miesiecy (sam juz tak siedze od 2 lat co wieczor). A co do poczucia, że nie wiesz w co grac - masz za duzo gier. nie sciagaj ich tylko kupuj, wtedy bedziesz mial motywacje wieksza, sam tak kiedys mialem.

Link to post
Share on other sites

To chyba nie chodzi o to, żeby grać w grę, bo się na nią wydało pieniądze, tylko dlatego, że ci się podoba i cię wciąga. Nie wiem czy to już dotarło do androida, ale na windows phone jest taki myk, że każdą grę można sobie ściągnąć za darmo, potestować, a dopiero później kupić albo skasować. Jak dla mnie genialne rozwiązanie, jakby tak było na PC na pewno więcej gier by się sprzedawało.

Edytowane przez wallhack
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...