Skocz do zawartości

bios update asus gtx 660 ti oc


Recommended Posts

Witam. otorz chcialbym zaktualizowac bios na nowy ale za bardzo niewiem jak sciagnelem pliczek odpowiedni do modelu karty ze strony asusa ale po uruchomieniu pliku odpala sie proces zjadajacy 25% cpu i nic wiecej sie nie dzieje zostawilem na cala noc i nic sie nie zmienilo . czy ktos robil aktualizacje biosu na swoim gtx 660 ti ??jak to wyglada??

Link to post
Share on other sites

Ja robiłem na karcie Gigabyta ale ja miałem razem z pliczkiem program przez który zaktualizowałem bez problemu bios w chwilę. Wpisz w google aktualizacja biosu gpu asusa, może jest jakiś uniwersalny programik do tego typu operacji.

Link to post
Share on other sites

gpu tweak powinien aktualizowac sterowniki i bios ale pokazuje ze wszystko jest aktualne ale w rzeczywistosi nie jest bo nowy bios ma koncowke as09 a ten co mam jest as07 wiec niewiem . wedlug asusa wszystko ma sie zaktualizowac samo po uruchomieniu pliku ale nic sie nie dzieje . moze pokombinuje cos w nvflash

 

model dc2og uruchamialem ten pliczek ale jak mowilem cpu na 25% i nic sie nie pokazuje ze cos sie zrobilo a bios dalej stary

Link to post
Share on other sites

moze pokombinuje cos w nvflash

 

11te przykazanie w światku IT - nie kombinuj.

 

Ludzie często nie radzą sobie nawet z instalacją sterowników, jeśli sądzicie że producent jakiegokolwiek sprzętu sugerowałby "kombinacje" bądź udostępniałby skomplikowane rozwiązania z vBIOSem - jesteście w błędzie. Sami utrudniacie sobie czasem życie, tylko po co? :). Proszę o więcej szczegółów na temat problemu...

Link to post
Share on other sites

sciagnalem ten pliczek ze strony asusa po rozpakowaniu w srodku jest pliczek [OC] uruchamiam to i nic sie nie dzieje w procesach uruchamia sie proces ktory zjada 25% cpu i wiecej nic sie nie dzieje zostawilem tak cala noc i nic . ma sie pokazac jakies okienko czy powiadomienie ze jest gotowe albo cos . wszystko mialo sie zrobic bezobslugowo a tu lipa

 

bios sie niby zainstalowal ale tatowanie w boost powinno byc 1058 a jest 1045 dlaczego ?? mam wersje oc powinno byc 1058

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...