Skocz do zawartości

Bezplatny APN na SGSIII


Recommended Posts

Witam.

Poszukuję bezpłatnego programu APN (żeby zablokować neta a móc odbierać mms'y) na SGS III. Zainstalowałem już mnóstwo tego typu programów ale żaden nie działa na Ice Cream. Telefon w sieci Play.

Jak Ktoś ma jakiś sprawdzony to proszę o "cynk".

Pozdrawiam.

@EDIT:

 

Nikt...nic....

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

No właśnie w Ice Cream na SIII tak się nie da. Sieć mam ustawioną na GSM (mam lepszy zasięg). Aby odbierać wiadomości MMS muszę włączyć "dostęp do transmisji danych za pośrednictwem sieci komórkowej" , co automatycznie włącza mi internet z sieci oraz możliwość odbioru wiadomości MMS. Nie mam opcji aby tylko włączyć odbiór wiadomości MMS a dezaktywować odbiór danych. Dlatego też potrzebuję ten program, który posiada takową funkcję.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jestes swiadom, ale MMS dziala poprzez "odbior danych" w sieci.

 

Urzadzenie laczy sie z tylko innym APN, reszta dzialania jest szerzej opisana na internecie.

 

Nie da sie tego przeskoczyc, a i po co to robic nie rozumiem.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie. Sieć 3G musisz mieć włączoną (w 2G MMSów nie było). Chodziło mi o funkcje wyłączenia transmisji danych. W HTC nazywa się to Sieć komórkowa, w Sony jakoś podobnie (nie potwierdzę bo leży w serwisie). Z internetem się wtedy nie połączysz a MMSy przychodzą normalnie.

Link to post
Share on other sites

U mnie jest takie cuś: ustawienia->sieci telefonii komórkowej->tryb pracy sieci i tam:

1.GSM/WCDMA (tryb automatyczny)

2.Tylko GSM

3.Tylko WCDMA

teraz robiłem szybki test i który bym nie wybrał to nie mogę pobrać wiadomości MMS, natomiast na ustawionym trybie 1 i 3 mam słaby zasięg lub nie mam go w ogóle. To zresztą nieważne bo aby pobrać MMS'a w każdym trybie muszę włączyć "Transmisja danych po sieci" co powoduje też uruchomienie internetu. Także jak sami widzicie nie da się tego inaczej obejść jak tylko aplikacja APN, która ma opcję dezaktywowania połączenia internetowego ale za to można odbierać MMS'y. Na Galaxy S Advance mojej kobiety działają one wyśmienicie gdyż ma starszego 'andka' na moim Ice Cream za ch..a nie idzie żadnej uruchomić :[ :[ :[ W HTC łatwo to można było wszystko ustawić z SGSIII na Ice Cream tak łatwo już nie jest.

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Ja mam Androida 4-coś tam i tam nie ma takich opcji jak "komunikacja" jest jedynie to co napisałem w pości powyżej. Tego manewru z klawiszem blokady już wcześniej próbowałem ale to daje taki sam efekt jak włączenie "Transmisja danych po sieci", czyli aktywuje też internet.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...