Skocz do zawartości

Obudowa 200/240 zł


Recommended Posts

Witam was ponownie znów ten sam problem co ostatnio nie wiem jaką obudowę mam kupić do zestawu z sygnaturki niestety ostatnia próba zakupu obudowy nie udała się ale w to się nie wgłębiajmy bo nie to jest tematem mojego posta ja na oku mam kilka skrzynek dla mojego pc (teraz jest tam jakiś i-box)

http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-brutus-410-pure-black-at-x-ssd-bt-410-397103/

http://www.morele.net/obudowa-fractal-design-core-3000-fd-ca-core-3000-bl-400138/

http://www.morele.net/obudowa-aerocool-pgs-strike-x-czarna-352057/

 

Jedyne moje wymaganie to takie żebym nie musiał czyścić obudowy co 2 tygodnie ,oraz takie żeby zapewniła optymalną wentylację jakiej nie zapewnia moja obecna obudowa

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie wybrałbym Fractal Design Core 3000. - Moim zdaniem najlepsza z tych co podałeś.

 

Sam ją zamówiłem ostatnio. Mam ją niespełna od 2 dni , jestem zadowolony.

 

Jeśli chcesz mieć naprawdę zer0 kurzu , dokup do niej 3 filtry przeciw kurzowe.

2x na górę , 1x na dół.

 

Jeśli wolisz jednak coś tańszego niż Fractal , weź Brutusa. Aerocool są strasznie wąskie , zer0 filtrów , słabe blachy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aerocole nie są wąskie ale z blachami i filtrami do tej budy się zgodzę ;) Za tyle to ja bym celował w gladius 600

Zdecydowana większość Aerocooli ma poniżej 200mm. Jak dla mnie , jest to mało.

 

Zgodzę się z Tobą , Gladius 600 lub lepsza wersja Gladius 800.

 

Jenak nie jestem w stanie nic o niej powiedzieć , nie miałem z nią styczności a nie chce wprowadzać kogoś w błąd.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie to do każdej obudowy tej klasy , trzeba dokupić filtry. W kwocie 240zł ciężko dostać coś na prawdę konkretnego.

 

Do każdej budy , które są tutaj wymienione potrzeba dokupić filtry , chyba że ktoś lubi często sprzątać komputer.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od siebie polecę Fractala Design Core 3000. Jestem z niej zadowolony, kasa nie poszła w błoto. Wentylatory całkiem dobre, warto je skręcić do 60%, bo inaczej wyją z bólu. Warto do niego dokupić jakieś 2 filtry - na dół i na bok, aczkolwiek nie są one konieczne. Po 3 miesiącach użytkowania tylko znalazłem tylko odrobinę kurzu na procesorze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...