Skocz do zawartości

Problem z TurboV Evo P7P55-E PRO


Recommended Posts

Witam

Mam od 3 dni tą płytkę jak w temacie, fajna bardzo.

Mam na niej I3 530, Radeona HD6870 od GB i 6 GB RAM

Z RAM to jest tak że to jest 1333MHZ CL9, ale 2 różne firmy, Patriot(4GB i 2GB Goodram)

 

I nie wiem czego to jest wina, ale jest jakiś Hotkey który podczas pisania muszę wyłączać(dokładniej wyłączam całe TurboV Evo i ten EPU 6 jakoś tak)

Gdy się włączy ten hotkey pojawia sie, coś tam OC 140Mhz, czyli podnosi taktowania, po czym po paru sekundach BlueScreen reset i śmiga.

 

Kolega miał kiedyś podobny problem(na innej płycie ale na I3 też) on sie bawił w OC, w BIOS-ie, i gdy podręcił bez zmian w taktowaniu pamięci(zmniejszeniu taktowania), komp nie ruszał, tylko się resetował, i było ze problem z BIOS-em i przywróć normalne wartości.

 

Co to może być?

Link to post
Share on other sites

Acha, też kupiłeś na przecenie Vobisa ?? :D

 

I jeszcze jedno pytanie do pana od Asus-a.

 

Mam grafe od Gigabyte, ale ona ma niebieskie PCb, i czy dałoby się ja zmienić na Asus-owską :D(wiekszość sprzętu w domum ma Asus-a 2 Lapki i takie tam :D

Link to post
Share on other sites

Acha, też kupiłeś na przecenie Vobisa ?? :D

 

Ano. :P

I jeszcze jedno pytanie do pana od Asus-a.

 

Mam grafe od Gigabyte, ale ona ma niebieskie PCb, i czy dałoby się ja zmienić na Asus-owską :D(wiekszość sprzętu w domum ma Asus-a 2 Lapki i takie tam :D

Odpowiem za niego, pewnie że nie ma takiej możliwości. :D Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

Wiem, zę pewnie nei ma :D Ale może jakiś cień szans :D

Od wczoraj już szukam do tej karty, dowodu zakupu -.- Bo mi się gdzieś zagóbił, zostawiłem go pewnie w salonie w szufladzie jakiejś tak o rzucony, a ja tu wszystkie pudełka jakie miełame po 2 razy sprawdzałem, a do innych rzeczy mam wszystko :D(nawet takie pierdółki maluteńkie :D)

Link to post
Share on other sites

Wiem, ale u was to bym mia pewne, a nie że jakiś"cwel" chciałby mnie wydymać :D Sora za słowa :) Ale pełno teraz nieuczciwych sprzedawców.

 

Swoją drogą, nie natknąłem się jeszcze na coś takiego.

Kupiłem płyte główną i na następny dzień była. Karte graficzną, była po 4 dniach, ale wybaczalne, akurat na piątek ze szkoły wróciłem i była :D

Obudowa, tutaj pan prywatny, w piątek zamawiałem, po niedzieli już była. I to w lepszym stanie niż się spodziewałem. Naprawdę _Dev_ świetny gość, kontakt, i idzie się dogadać.

 

A ja tu teraz reklamuje gościa, ale w sumie jest za co wg mnie :D

 

A poza tym, panie od ASUS-a, jest opcja że jak padnie na amen ta płyta(dajmy na to piorun trzaśnie) to wymienią ją na coś pod 1155? Tak czysto teoretycznie, bo słyszałem o takich przypadkach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...