Skocz do zawartości

Windows z pendrive pomocy żaden tutorial nie działa


Recommended Posts

Zainstalowałem Ubutnu na eeepc 1001px, któy skasował mi partycję recovery i wszelkie inne jakie istniały na dysku. Próbowałem zainstalować XP z usb ale jakiego sposobu bym nie próbował, każdy ma jakieś problemy.

Tutorial z Benchmarka: wyskakuje błąd "Usuń dysk lub inny nośnik" podczas bootowania

Tutorial Wintoflash: Brak pliku mv.dll podczas wczytywania windowsa z pendrive

Tutorial któryś z kolei: Brak jakiegoś pliku podczas bootowania pendrive

 

Ktoś pomoże?

Link to post
Share on other sites

Problemy mają tylko ci co nie umieją.

 

Biore pendrive 4GB wsadzam do wejścia , odpalam program ultra iso tam ładuje plik iso z windowsem 7 klikam na zapisz plik botujący na nośniku USB hdd+.

Potem restart bot priority from usb hdd+ odpalam ponownie i tyle.

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

A wiec tak:

CMD -> diskpart

 

w diskparcie:

list disk

select disk (numer, wybierasz pendrive)

list partition

select partition 1

 

 

A w zasadzie co ja sie produkuje, tu masz tut:

 

http://www.vista.pl/porady/1194_instalacja_windows_7_z_usb_tworzenie_bootowalnego_pendrive_przy_pomocy_narzedzia_diskpart_.html

Link to post
Share on other sites

z xp tez mialem problemy aby zainstalowac na netbooku.

byly rozne poradniki i przy chyba 5 mi sie udalo, ale juz go gdzies zagubilem. robilem to sporo ponad rok temu, wiec nie pamietam szczegolow. generalnie nawet jak bys przeszedl etap bootowania xp z pena, to pozniej i tak dzialy sie inne jaja.

 

sprobuj to zrobic troche inaczej i sprytnie. podlacz dysk z lapka pod stacjonarke, zacznij instalowac xp z plyty na ten dysk. jak komp zgra wszystkie pliki instalacyjne na dysk i sie zrestartuje, to wylacz kompa. dysk wloz z powrotem do lapka, daj bootowanie z dysku a reszte on sam juz zrobi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...