Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Witam.

Podobno BF3 lepiej hula na 4 rdzeniach (nawet logiczne ;p) jestem na kupnie procka i mam mały dylemat pomiędzy poniższymi modelami.

 

i3-3245 (3M Cache, 3.40 GHz)          a         i5-3450 (6M Cache, up to 3.50 GHz)

Logiczne by było zakupić i5. Różnica w cenie to ok 250-300 zł.

Z drugiej strony zaoszczędzoną kasę dołożyłbym do RAM i z 8GB 1600MHz Kingstona zrobiłbym 16 :)

Co polecacie ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Small_Yeti_Grrr
Link to post
Share on other sites

Dołożenie ramu nic nie da, bo 8gb to teraz standard, na którym wszystko działa. JA bym brał i5, bo powinna na dłużej starczyć wydajnościowo, nie trza będzie jej tak szybko wymieniać bo "nie będzie dawać rady" A jeśli już i3 to tak jak wyżej - do karty graficznej dołożyć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołożenie ramu nic nie da, bo 8gb to teraz standard, na którym wszystko działa. JA bym brał i5, bo powinna na dłużej starczyć wydajnościowo, nie trza będzie jej tak szybko wymieniać bo "nie będzie dawać rady" A jeśli już i3 to tak jak wyżej - do karty graficznej dołożyć.

Dzięki za pomoc Panowie. Zostaję przy i5 + 8GB ram. Pora się za grafiką porozglądać. 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...

 

Gdzie pobrać bf3, ? 

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...    :co:

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...

 

 

:mlotek:  :mlotek:  :mlotek:  :mlotek:

 

 

Można pierw pograć tego bf3 a później origin?

 

A nie, pierw origin a później bf3, ale jak można zakupić tego bf3, mogę przez kod który zakupie na allegro?

 

W podpunktach:

 

1. Zarejestrowanie się na originu.

2. Pogranie origina

3. Pobranie bf3,

4. Wpisanie kodu aby dalo sie grać w bf3 (Tego z ebayu ^_^ )

5. i granie?

 

Sry, że takie pytanka, nigdy nie grałem w bf3 i na platformie origin, only steam  :sciana:  :sciana:

Link to post
Share on other sites

1-Pobiez Orygin

2-Utwórz sobie konto

3-Kup klucz do BF3 na allegro lub innej platformie

4-Zakupiony klucz wpisz w polu Podaj Kod Produktu

5-Ściągnij BF3(chyba że zakupisz wersję pudełkową to zainstaluj,co odradzam bo na starcie jest do pobrania prawie 10GB aktualizacji)

6-Wbijaj do na na serwer i graj.

Edytowane przez chudy131080
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...