Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

przeinstaluj windowsa

Wyjdz i nie wracaj.

 

Po pierwsze jaką masz wersje Origina (zainstaluj v. stabilna)

Do tego zainstaluj Microsoft visual c++ 2005, directx (najnowszą aktualizacje) i microsoft net framework 4,0

 

I takie małe pytanie a sam origin działa(sklep itp. czy tylko ta aktywacja jest biała).

Proponuje nie instalować z płyty tylko pobrac z neta origina, zainstalować i recznie podać ten key - może cos jest nie tak z płytą.

Link to post
Share on other sites

Wersja chyba najnowsza bo automatycznie pobrało aktualizacje, sklep itp działa.

 

Wersja 9.1.15.109 - 218578

 

Edit: Gdy daje w opcjach aby wpisać kod produktu jest taka sama sytuacja



Edit 2: zainstalowałem to co napisałeś i nadal to samo, całe życie pod górkę  :cry:

Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam następujący problem z szybkością działania rozgrywki w BF3.

Nie chodzi mi o wydajności grafiki. Sprzęt jest ok (i5 3570K Radaeon 7970)

Chodzi o realną rozgrywkę podczas gry. Od wczoraj jak włączyłem BF3 gra chodzi jakby szybciej.

Biega się o 20% szybciej niż normalnie, strzela się tak samo szybciej i przeciwnicy i także oddają strzały szybciej.

Cała gra jakby przyśpieszyła o 20%. Jest to strasznie dokuczliwe. Wszystko na zwiększonych obrotach.

 

Szukałem w ustawieniach gry jakichkolwiek opcji dotyczących szybkości działania rozgrywki ale nic nie znalazłem.

Włączenie lub wyłączenie Vsync nic tutaj nie zmienia.

Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Nie znalazłem także tematów dotyczących takiej sytuacji.

 

Bardzo proszę o rady i pomoc.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

Ale właśnie ja miałem to wczoraj do 2 w nocy. Teraz nie siedzę przed BF3.

Nie wiem co jest grane - wszystko zapierdziela jak szalone. Jakbym przewijał film na podglądzie - no może nie aż tak ale mniej więcej takie wrażenie.

 

Nie wiem czy wypierdzielić grę i stawiać ją od nowa - będzie się pewnie ze 20GB ściągało.

Link to post
Share on other sites

Wyjdz i nie wracaj.

 

Po pierwsze jaką masz wersje Origina (zainstaluj v. stabilna)

Do tego zainstaluj Microsoft visual c++ 2005, directx (najnowszą aktualizacje) i microsoft net framework 4,0

 

I takie małe pytanie a sam origin działa(sklep itp. czy tylko ta aktywacja jest biała).

Proponuje nie instalować z płyty tylko pobrac z neta origina, zainstalować i recznie podać ten key - może cos jest nie tak z płytą.

Wyjdź i nie wracaj twoje porady nie pomogły, a moja na 100% musi zadziałać. Przeinstowalanie Windowsa to 2 godziny roboty ze sterownikami i ze wszystkim, po prostu zmniejszasz istniejąca partycję

(minitool partition wizard) zakładasz nową tam instalujesz windowsa i przenosisz pliki z tej pierwszej.

Edytowane przez MaxWayne
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...