Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

No raczej nie... Miernikiem masz najlepszy pomiar. Programy mierzą czujnikami, a te nie wychwycą skoków napięć tak dokładnie. Skaczące napięcie na CPU to normalna rzecz bo procesor zmienia taktowanie przez zmianę napięć. Sprawdź inne gry, albo jakiś test np 3D Mark czy robi to samo...

 

Send by Note 3 via Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

siemanko mam broblem  z BF3 nie moge sobie poradzic nawet format nie pomaga.Po sychronizacji przy odpalaniu gry wyskakuje mi biale okno i to dzieje sie przy multi jak i  kampani nie da sie wlaczyc tego i tego a jeszcze pol roku temu gra smigala mi na ust ultra ale sie cos Zje..o i nie wiem o co chodzi sterowniki do grafiiki mam atulalne diret tez a nie dziala pomocy!!!


MOJ KOMP

    http://h20565.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/kb/docDisplay/?sp4ts.oid=5151865&spf_p.tpst=kbDocDisplay&spf_p.prp_kbDocDisplay=wsrp-navigationalState%3DdocId%253Demr_na-c03004572-10%257CdocLocale%253D%257CcalledBy%253D&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken

Z ta grafika

http://www.scan.co.uk/products/1gb-xfx-radeon-hd-7750-ghost-thermal-technology-4500mhz-gddr5-28nm-gpu-800mhz-512-cores-hdmi-d-sub-d

Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich

 

 

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić sobie to BF3

Zainstalowałem gre dodatki włączam Bettellog każe pobrać wtyczke i tu zaczynają się schody.

Wtyczka owszem się pobiera istaluje ale pomimo tego batellog każe mi ją pobrać znów i zainstalować.

 

W rozszeżeniach chroma nie widać aby wtyczka była zainstalowana.

Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać ?

 

Link to post
Share on other sites

Witam mam problem kupiłem bf3 gram na multi (tak jak na singlu) a tu po 10 sekundach gry STOP ! :o ekran się ścina a dzwięk powtarza próbowałem juz grzebać w opcjach,ustawieniach,dzwoniłem do orgini to za przeproszeniem gó**o pomogli , wyłączałem kartę dzwiękową i dalej nic komputer mam lepszy niż pisze w zalecanych :menda:  ale co z tego jak sie ścina prosze o pomoc :cry::?::/

Link to post
Share on other sites

ATI Radeon HD 4800 Series (1024 MB) mam wpakowene takie 2 karty ;d


Witam mam problem kupiłem bf3 gram na multi (tak jak na singlu) a tu po 10 sekundach gry STOP ! :o ekran się ścina a dzwięk powtarza próbowałem juz grzebać w opcjach,ustawieniach,dzwoniłem do orgini to za przeproszeniem gó**o pomogli , wyłączałem kartę dzwiękową i dalej nic komputer mam lepszy niż pisze w zalecanych :menda:  ale co z tego jak sie ścina prosze o pomoc :cry::?::/ POMOŻE KTOŚ PROSZĘ !

Link to post
Share on other sites

Witam od pewnego czasu mam spore kłopoty z grą bf3. Konkretnie zdarza mi się tak: 

-Gdy czasami gadam z kolegą przez skype gra się tnie a czasami nie
-w 50% przypadków , jak gram na 1280x1024 to się gra tnie lub też nie i tak samo jest z 1600x1050. W pozostałych 50% nie ma to różnicy
-Pomimo ustawienia na niskie i według http://www.systemrequirementslab.com/cyri , spełniania wymogów niskich oraz 2/4 rekomendowanych gra się przycina/tnie
-Liczba osób na serwerze czy to 28 czy 64 , praktycznie nie ma różnicy bo na jednej i drugiej zdarza się ciąć

Mój komputer to : 
Intel Core 2 Duo 2.8 GHZ / Model : E7400
4 Giga Ramu
Gforce 9600 GT / 512 MB / Pixel Shader ver 4.0
Windows 7 Ultimate x64
Internet 10 mega

P.S :
-Mam najnowszy sterownik
-Zainstalowany z tej strony FXAA Injector 1.25 Perfomance mod (http://extreme.pcgameshardware.de/battlefield/189991-fxaa-injector-danoc1-fuer-battlefield-3-update-danoc1-v1-3-beta-download.html)
-Tryb zgodności z Windowsem 7
-Komputer dość "czysty" , regularnie czyszczony za pomocą CCleaner oraz Defragmentowany raz na miesiąc czasami rzadziej.
-W Grze mam wszystko na "niskie" i powyłączane co się tylko da,pole widzenia na 60, rozdzielczość 1280x1024 lub 1600x1050( jak pisałem wyżej , często nie ma różnicy)
-Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji załączam swój DxDiag : http://www42.zippyshare.com/v/28514344/file.html

Jeśli ktoś wie jak to rozwikłać prosiłbym o pomoc, ponieważ chcę cieszyć się grą.
Z góry dziękuje i pozdrawiam - Tomek

Edytowane przez Tomek93
Link to post
Share on other sites

Pobierz wtyczkę, zamknij chrome, zainstaluj wtyczkę i następnie uruchom chrome.

 

@Tomek93 to jest kwestia pakietów w routerze a raczej ich zarządzania. Najlepiej jakbyś miał router z QoS i ustawił porty na których chodzi Battlefield na wyższy priorytet.

 

Edytowane przez cru5h
Link to post
Share on other sites

Pobierz wtyczkę, zamknij chrome, zainstaluj wtyczkę i następnie uruchom chrome. @Tomek93 to jest kwestia pakietów w routerze a raczej ich zarządzania. Najlepiej jakbyś miał router z QoS i ustawił porty na których chodzi Battlefield na wyższy priorytet.

Ja mam liveboxa , więc nie wiem zabardzo jak to ustawić

Link to post
Share on other sites

Problem w tym ze jak pisałem wyżej czasami się tnie ze skypem a czasami nie , liveboxa mam dokładnie : Sagem Livebox 3202 TP . Może coś się jednak da zrobić  :cry:. Dopisze też jeszcze że mam duże wykorzystanie procesora w ramach 30/60/90 stopni , i skacze . Wydajność jest mała praktycznie skacze od 60 do 90 stopni. Dorzucę też swój menadżer zadań :

http://www39.zippyshare.com/v/84687848/file.html

Edytowane przez Tomek93
Link to post
Share on other sites

Witam, czy przy tym sprzęcie pójdzie mi bf3?
Bo zamówiłem i się boję czy mi wgl pójdzie :/

 

System Operacyjny
    Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
CPU
    Intel Pentium G2030 @ 3.00GHz
    Technologia Ivy Bridge 22nm
RAM
    4,00GB 1-Kanałowy DDR3 @ 665MHz (9-9-9-24)
Płyta Główna
    MSI B75MA-E33 (MS-7808) (SOCKET 0)  
Grafika
    E1940 (1360x768@60Hz)
    1024MBATI AMD Radeon HD 7700 Series (MSI)   
Dyski Twarde
    932GB Seagate ST1000DM005 HD103SJ ATA Device (SATA) 
Napędy Optyczne
    TSSTcorp CDDVDW SH-224DB ATA Device
Audio
    Realtek High Definition Audio

Link to post
Share on other sites

Hej, jestem nowy i nie mam pojęcia gdzie to napisać (jak coś to proszę o przeniesienie)
 

Mam następujące pytanie: czy na tym pójdzie mi BF3? Najbardziej chodzi mi o multiplayera.

 

Processor    AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Manufacturer    AMD
Speed    2.1 GHz
Number of Cores    2
CPU ID    178BFBFF00060FB1
Family    0F
Model    6B
Stepping    1
Revision    
Video Card    NVIDIA GeForce 9500 GT
Manufacturer    NVIDIA
Chipset    GeForce 9500 GT
Dedicated Memory    1.0 GB
Total Memory    932.0 MB
Pixel Shader Version    4.0
Vertex Shader Version    4.0
Hardware T & L    Yes
Vendor ID    10DE
Device ID    0640
Plug and Play ID    VEN_10DE&DEV_0640&SUBSYS_140110B0&REV_A1
Driver Version    6.14.11.8585
Memory    2.1 GB
Operating System    Microsoft Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 3 (build 2600)
Service Pack    3
Size    32 Bit
Edition    
Version    5.1.2600
Locale    0415
BIOS    Default System BIOS
Version    P1.80
Manufacturer    American Megatrends Inc.
Date    06/29/07
Display Maximum Resolution    1440 x 900

 

 

P.S. Nie jestem specem komputerowym, więc proszę o wyjaśnienie mi tego jak "debilowi" ;)

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

Chciałem się podzielić myślę istotną informacją dla tych którym zawieszania kompa przy multi w BF3...

Z tego co czytałem problem tkwił w tym, iż PB gryzł się ze zitegrowaną kartą dźwiękową, po jej wyłączeniu w MU wszystko było ok ale wiadomo gra bez dźwięku to nie gra :) dlatego kupiłem uzywkę Asus Xonar DG i problem rozwiązany :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...