Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Na FFA to i po 26-30 osób grają :rotfl:

W sumie tak wygląda prawdziwe pole bitwy - wojna pozycyjna, przy takiej liczbie graczy ciężko tego uniknąć...

Masz cały arsenał, aby także szybko i taktycznie atakować: granaty dymne, czołgi, helikoptery i z takiego pojedynczego snajpera zostaje mokra plama :menda:

Link to post
Share on other sites

Byście mogli koledzy (z waszego punktu widzenia) zaproponować ciekawe DLC ? Interesuje mnie Aftermath a End of Game,lecz nie mam pojęcia który jest bardziej wart uwagi.Wiem że to kwestia gustu,ale wasza wypowiedź nie co by mi pomogła.

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie. Postanowiłem trochę poprawić wydajność PC i kupiłem Gigabyte GTX650 Ti (wiem, że żaden z niego mocarz, ale powinien wystarczyć na jakiś czas). Zainstalowałem BF3 Premium Edition, dodatki ściągnięte, wygląda na to, że wszystko działa, więc odpalam multi. Pierwszy z brzegu serwer, 32 graczy. Działa i to naprawdę nieźle. Po kilku takich rundkach próbuję swoich sił na mapie dla 64 graczy i klatki zaczynają wariować. Nagle z 50 klatek robi się 15 i nie wiadomo dlaczego. Zmiana detali - nic, zmiana rozdzielczości - też nic. Specyfikacja PC:

Intel Core i3-530 
Gigabyte GeForce GTX650 Ti
3 GB RAM DDR3
Zasilacz Delta 400w 

Nie gram na najwyższych detalach, chociaż średnio-wysokie działały wcześniej naprawdę dobrze. Co może być problemem? Ilość RAM, procesor?

Link to post
Share on other sites
Intel Core i3-530 

Spokojnie go podkręcisz do 4.0GHz,, ten procesor dostaje wtedy kopa i taki zabieg naprawdę warto przeprowadzić. Dobrze jakbyś miał te 4GB ramu, to jest takie minimum.

 

@up Przesadzasz... GPU nie ma za dużo do gadania jeśli chodzi o liczbę graczy i związaną z tym wydajnością. Wszystko leży na procesorze. Przy 720p to gra będzie śmigać przy tym GPU na wysokich detalach.

Link to post
Share on other sites

Procesor boję się kręcić bo zupełnie się na tym nie znam, moja płyta główna to pospolity Intel DH55TC, poza tym nie wiem czy zasilacz nie padnie. A jesli chodzi o RAM to w najblizszym czasie mam zamiar kupić 8GB. O do wypowiedzi mofixila: może ten zestaw nie wygląda najlepiej, ale najgorszy nie jest. Crysis 2 działa mi na max w 1080p w ok 30-35 klatkach :P A w BF 3 gram na średnio-wysokich i na mapach gdzie jest tak do 40 graczy mam ok 40 klatek. Może nie jest to super-płynnie, ale jak dla mnie wystarczy :D

Link to post
Share on other sites

Ciesz się, że masz choć tyle :D Ja na swoim kompie (patrz profil) na 64 graczy mam około 15-30 klatek a czasami spada nawet do 5 i to jest pokaz slajdów a nie gra. Jedyne gdzie mam te 60 klatek (ale to też nie zawsze) to jest to menu zmiany broni i respawnu. I nikt mi nie wmówi, że sztuką jest grać przy 40 klatkach tylko sztuką jest cokolwiek trafić przy 10-ciu :)

Link to post
Share on other sites

Czy pentium g2020 i hd 7770 poradzi sobie na multi 64 graczy w full hd na low ? Zależy mi na płynności no i żeby to były serwery 64 graczowe. Znalazłem coś takiego tylko nie wiem na ile to jest prawdziwe.

Edytowane przez danios50
Link to post
Share on other sites

Wszędzie spotykam zapaleńców którzy powiedzą że tak, tak, da się.

Moja opinia zawsze jest przeciwna do tego, 1080p, 64 graczy, HD7770 i dwujajowy proc, powodzenia, albowiem poniżej 40FPS zejdziesz nader często a wszystko poniżej 60FPS to nie jest płynność.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Mam 2700K i 5770 - na low low low, czyli niżej się nie da, to koło 40-60 FPS, zależnie od mapy ;)

Jak zaaplikujesz FXAA Injector Performance, to jest już 50-70 FPS :D

 

Nie wiem za to czy G2020 sobie poradzi, może być ciężko :/

Link to post
Share on other sites

Bana ani kicka nie dostaniesz za tego injectora. Jest całkowicie niegroźny. Używałem go praktycznie od kiedy mam bf'a później przesiadłem się na SweetFX i też nie ma problemów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...