Skocz do zawartości

Czy to jest podróba?


Recommended Posts

Ciężko poznać, może jakieś numery seryjne: batka, słuchawki....

Kiedyś polowałem na Nokie N95, ale były takie detale jeśli chodzi o rozróżnienie oryginał/podróbka, że sobie odpuściłem.

Proponuję konkretne pytanie do sprzedającego w tej kwestii.

Link to post
Share on other sites

Potrzebuję jakiś zwykły, bezawaryjny telefon dla osoby w średnim wieku. Kiedyś byłem zadowolony z k800. Znalazłem na allegro nówki sztuki. Czy to możliwe, że te telefony to jakieś chińskie imitacje?

Tu przykład aukcji http://allegro.pl/so...2614465616.html

 

Jak chcesz to sprzedam ci k800i w dobrym stanie szczegóły na pw.
Link to post
Share on other sites

Wróciłem z Chin kilka dni temu, miałem okazję zjeździć prawie cały wschód kraju, w tym kilka naprawdę dużych ośrodków miejskich. Mit o wszechobecnych podróbach, podobnie jak ten o taniej elektronice upadł bardzo szybko. Kilka lat temu faktycznie było to normą, ale tempo rozwoju kraju jest tak ogromne, że nie ma porównania z jakimkolwiek innym państwem na świecie. Na chwilę obecną można dostać chyba jedynie trefne iPhone'y, bo ceny produktów Apple'a są tam wyższe niż u nas, a popularność marki ogromna. Produkcja podróbek takich modeli jak k800i jest na dzień dzisiejszy zwyczajnie nieopłacalna. Obecnie tanich t-shirtów nie robi się już nawet w Chinach, a w Bangladeszu i Pakistanie. Zapytaj dokładnie sprzedawcę, ale stwierdzenia, że to na 99% podróbka są bezpodstawne.

Link to post
Share on other sites

Sprzedawca nie moze odsylac nigdzie. Po pierwsze jesli wystapi problem to sprawa na policje a nie do producenta. Trzeba miec troche zaufania do naszego organu sprawczego bo inaczej to nie ma co wychodzic z domu.

Powodzenia a policja powie że to niska szkodliwość czynu (<250zł) i możesz wracać do domu.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...