Skocz do zawartości

S 1.6 hd 4250 ok 6850 mało fps.


Recommended Posts

Problem wygląda tak na integrze 4250 cs chodzi jako tako 100fps praktycznie stałe chyba że z 5 smoke w 1 miejscu no to spada troche, ale tak to trzyma sie na poziomie.

Radek asus hd 6850 chodzi na 100mhz i fps na mixach 5v5 jest 100, ale publiczne serwery gdzie więcej ludu, granaty itd no to tak od 30 do 60 albo 100 w kącie.

 

na 6850 musze ustawiać jeszcze w procesach 2 rdzenie i priorytet wysoki dla cpu bo inaczej to jeszcze mniej fps.

 

Mogę się jakoś przełączać między pci-e a integrą?

Nie widzi mi się do cs'a kable przepinać i w biosie ustawiać.

Link to post
Share on other sites

Stery reinstalowałem czytaj wątek!!

W którym miejscu to napisałeś, bo raczej nie w tym wątku... czytaj to co sam piszesz ze zrozumieniem

 

I skoro jesteś bardziej błyskotliwy od nas to pewnie poradzisz sobie sam, bo to że każde uruchomienie gry 3d zwiększa taktowanie karty to już pewnie wiesz, nawet przy filmiku z you tube taktowanie się zwiększa ale nic na siłe

 

powodzenia

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

CPU AMD Althon 64 x2 4000+ @2.9GHz

GPU MSI RR6870HAWK@985MHz/1350MHz

PSU OCZ StealthXStream 2 600W

MOBO GA-m61sme-s2 2GB RAM 800MHz

 

Offf top ale jak to chodzi??

Przecież ten procesor to taki zabytek że o matko i po co podkręciłeś rdzeń w karcie przy tym procku to strata pradu

Odpalałeś na tym coś nowego np Dark Siders 2 albo Batmana??

Link to post
Share on other sites

CPU AMD Althon 64 x2 4000+ @2.9GHz

GPU MSI RR6870HAWK@985MHz/1350MHz

PSU OCZ StealthXStream 2 600W

MOBO GA-m61sme-s2 2GB RAM 800MHz

 

Offf top ale jak to chodzi??

Przecież ten procesor to taki zabytek że o matko i po co podkręciłeś rdzeń w karcie przy tym procku to strata pradu

Odpalałeś na tym coś nowego np Dark Siders 2 albo Batmana??

 

Co z tego, że zabytek??? W gta V fps to 60+ na hd a w BF3 90+ Procesor prawie nie ogranicza karty przy takim OC. :)

Link to post
Share on other sites

Co z tego, że zabytek??? W gta V fps to 60+ na hd a w BF3 90+ Procesor prawie nie ogranicza karty przy takim OC. :)

 

Musisz mi powiedzieć skąd masz Gta V ! prosze !

a tak na serio jeśli mój e4500(3ghz) który jest lepszy od twojego "althona"(masz bląd w sygnaturce) i ogranicza mi 6770 i to sporo to ciekawe jak sporo lepszą karte nie ogranicza lub mało po za tym w 1280x720 na minimalnych to pewnie każda gra mi chodzi +60fps . Sprawdz sobie w 3dmarku ile ci da ta podkręcona karta .

Link to post
Share on other sites

Musisz mi powiedzieć skąd masz Gta V ! prosze !

a tak na serio jeśli mój e4500(3ghz) który jest lepszy od twojego "althona"(masz bląd w sygnaturce) i ogranicza mi 6770 i to sporo to ciekawe jak sporo lepszą karte nie ogranicza lub mało po za tym w 1280x720 na minimalnych to pewnie każda gra mi chodzi +60fps . Sprawdz sobie w 3dmarku ile ci da ta podkręcona karta .

 

]

 

sorki, gta IV :D

moj 3d mark mam pod avkiem.

Edytowane przez stratocaster123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...