Skocz do zawartości

Obudowa do +- 600zł


Recommended Posts

No bitfenix dość ciekawy :) ale mnie kusi ten cm no i czekam na dalsze propozycje co można jeszcze ciekawego w tej cenie dorwać :), znalazłem jeszcze coś takiego ale nie wiem jak z jakością w tych niektórych może ktoś z was miał bądź testował i podzieli się wrażeniami ?

COOLERMASTER HAF X - to wiem że porządna buda

Aerocool XPredator - tu nie wiem

NOX HUMMER - tu też nie :)

CORSAIR VENGEANCE C70 - a też porządna

Edytowane przez Mlody
Link to post
Share on other sites

A po co mu aż dwie takie chłodnice ? To niech lepiej sprzeda to SLI, kupi jedną chłodnicę a to co miałby dołożyć do drugiej niech dołoży do grafy i kupi 670. THINK OUT OF THE BOX !

Bo to dużo zabawy.

A po co mu 670 skoro ma 560SLI... lepiej niech kupi obudowę która zmieści dwie chłodnice niż zacznie żonglować kartami - takie argumenty można wytaczać w dwie strony.

 

A mówi się think outside the box.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A mówi się think outside the box.

Mówi się i tak i tak.

 

A po co mu 670 skoro ma 560SLI...

Bo lepiej mieć jednak jedną kartę.

Bo będzie miał chłodniej.

Bo nie będzie musiał kupować obudowy pod dwie chłodnice co mu zawęża wybór.

Bo będzie miał 2GB pamięci graficznej a nie 1GB.

 

Poza tym cenowo, nie licząc już nawet dodatkowych złączek, wentylatorów do drugiej chłodnicy i całej reszty, biorąc pod uwagę samą cenę gołych chłodnic i grafik, patrząc na to po ile jego 560Ti teraz stoi, wychodzi na to że sprzedając te dwie grafy i dokładając zamiast do drugiej chłodnicy, kasę do lepszej grafy - już jest do przodu.

Link to post
Share on other sites

Mówi się i tak i tak. Bo lepiej mieć jednak jedną kartę. Bo będzie miał chłodniej. Bo nie będzie musiał kupować obudowy pod dwie chłodnice co mu zawęża wybór. Bo będzie miał 2GB pamięci graficznej a nie 1GB. Poza tym cenowo, nie licząc już nawet dodatkowych złączek, wentylatorów do drugiej chłodnicy i całej reszty, biorąc pod uwagę samą cenę gołych chłodnic i grafik, patrząc na to po ile jego 560Ti teraz stoi, wychodzi na to że sprzedając te dwie grafy i dokładając zamiast do drugiej chłodnicy, kasę do lepszej grafy - już jest do przodu.

I to jest argument, a nie jakieś ecie pecie.

Popieram.

Link to post
Share on other sites

Też miałem dylemat i zastanawiałem się miedzy innymi nad tymi dwiema ale od obejrzeniu i przeczytania masy recenzji wybór padł na strykera. Nie będę ukrywał, że jak dla mnie stryker dużo lepiej wygląda ale to już kwestia gustu a o nich się nie rozmawia :) Ps. dzisiaj albo jutro powinienem już mieć strykera wiec podzielę się wrażeniami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...