Skocz do zawartości

Recommended Posts

czym się różni nagrywarka od napędu

Nagrywarka ma możliwość nagrywania a napęd nie i może tylko odczytywać nagrane płyty.

 

Dobrze by było jakby CD też czytała

Każdy napęd/nagrywarka DVD ma ten "bajer" :)

 

A polecam Pionner'a DVR-216D. Mam ją już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Cicha, szybka i bardzo dobrze nagrywa.

Link to post
Share on other sites

Polecam samsunga. Mam już kolejnego i jestem bardzo zadowolony. W LG często pada i przestaje czytać i nagrywać a do tego zdarza się im pad firmware.

 

BTW, po co chcesz przepłacać na allegro? Kup napęd gdzieś u lokalnego sprzedawcy, zawsze jest to łatwiej w przypadku reklamacji i zaoszczędzisz kilka złotych na przesyłce i pewnie będziesz miał od ręki lub następnego dnia taki napęd jaki chcesz.

Link to post
Share on other sites

BTW, po co chcesz przepłacać na allegro? Kup napęd gdzieś u lokalnego sprzedawcy, zawsze jest to łatwiej w przypadku reklamacji i zaoszczędzisz kilka złotych na przesyłce i pewnie będziesz miał od ręki lub następnego dnia taki napęd jaki chcesz.

Stosunkowo ciężko chyba znaleźć takie rzeczy jak napędy taniej niż na Allegro. :D

Link to post
Share on other sites

Wybierz LG. To bardzo dobre napędy. W domu mam LG, w pracy mam większość LG i trochę Samsungów (które się do niczego nie nadają) to naprawdę bardzo dobre napędy.

Sony/NEC/OptiArc też niczego sobie są. Swego czasu sprzedałem w Polskę kilkaset sztuk napędów Philipsa na ATA i o dziwo klienci chcieli więcej!! Zero problemów i zwrotów!!

Link to post
Share on other sites

Serio, na allegro taniej?

http://tylda.pl/?popup=productpop&pid=NAPSA1OND0096 - jeden z popularniejszych a nie najtańszych sklepów w Zielonej Górze.

Cena z allegro około 90zł + 20zł transport = 110zł. I musisz czekać przynajmniej kilka dni.

Lokalnie przychodzisz i ewentualnie zamawiasz, płacisz i masz. Popsuje się, idziesz, zostawiasz sprzedawcy i niech on się tym zajmie. Mniej kłopotu, mniej zachodu, taniej.

Hookie, zapoznaj się z ofertą w swoim mieście. Wspieraj lokalny "biznes".

Link to post
Share on other sites

No fakt, taniej jest wymienić. Gorzej, jeśli stoisz po stronie sprzedającego i klient wyskakuje na Ciebie "z ryjem", że "znowu się sp...o".

Osobiście polecam Samsunga właśnie przez pracę serwisu i to, że niemal każda potwierdzona awaria powoduje wymianę. LG lubi "zaktualizować firmware" i usterka się powtarza, choć często wymieniają bez większych problemów. Asus też ma całkiem sprawny serwis przy czym nie ma opcji Door-To-Door dla napędów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...