Skocz do zawartości

Zestaw na sprzedaz core i5 2500k, Asus Maxiumus IV gene-z, 4 x 2gb 2133 mhz ....


Recommended Posts

Sprzet 100% sprawny, stan idealny, obudowa bez zadnych sladów uzytkowania nawet najmniejszych zarysowań brak ! dbam o sprzet :-)

 

podzesłpoły kupione w sklepie morele.net i cooling.pl

 

większość rzeczy jak nie wszystko jest jeszcze na gwarancji sprzet kupiony w 2011 roku :-)

 

OC procesora 4,6 GHZ na napieciu 1,3 V (wybrany profil z UEFI płyty głównej)

 

 

Procesor: core i5 2500k

Płyta: Asus Maxiumus IV gene-z

Ram : 4 x 2gb Kingston HyperX 2133 mhz (KXH2133C9AD3X2k2/4GX)

Dysk: OCZ Vertex 3 120 GB

Zasilacz: Corsair AX 850

Obudowa: Fractal Design Core 3000

Chłodzenie: Scythe mugen II rev b.

karta graficzna sprzedana wcześniej.

 

 

dodatkowo:

Nagrywarka: Liteon

klawiatura logitech: G15

oraz myszkla: R.A.T 7

 

sprzedaje gdyz juz przestałem grac w gry :-( a na codzień mam drugi komputer mac mini (2011) + macbook air 13 (2012) co w zupełności wystarczy mi do rzeczy które wykonuje na codzień :-) szkoda zeby taki sprzet się marnował umnie ;-)

 

 

cena do negocjacji :-)

numer gg: 1815021 jestem zazwyczaj niewidoczny :-)

mozliwe założenie aukcja na allegro ale wolałbym odbiór osobity, mieszkam w łodzi :-)

Edytowane przez element-misiek
Link to post
Share on other sites

Ile chcesz za wszystko ? Cały zestaw, tylko miałbym jedno pytanie jak z temperatura proca w grach ?

Byłbym zainteresowany, jeśli temperatura procka nie jest jakaś strasznie duża, co prawda myślałem o nowym i7 ale taki zestaw też mi by w miare odpowiadał. Także podaj cene ja sie zastanowie.

Edytowane przez sshadowek
Link to post
Share on other sites

3700 zł :-) sprzedaje tylko cały zestaw ! temperatura po oc w stresie po katowaniu 1 godziny w OCCT była koło 67 stopni na kazdym z rdzeniu. mozna temperature łatwo obnizyc poprzez zmiejszenie napiecia procesora standardowo jest 1.3 V przy 4.6 GHZ ale przy 1.23 V uzyskałem 4.5 GHZ i tempreature w granicach 62,63 stopni

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...