Skocz do zawartości

Gigabyte 990FXA-UD3


Recommended Posts

Witam

 

 

I tym razem nie mogło być inaczej :) Od przesiadki z oszczędnościowego MSI na model z wyższej półki (cenowej) Gigabyte mam same problemy.

Miesiąc temu odesłałem do ESC.PL (tam sprzęt został zakupiony) płytę na gwarancję, oczywiście usterka została naprawiona, jednak jak się okazało po powrocie płyty - uwaliła również procesor, w ramach gwarancji wysłałem tym razem i płytę i procesor do serwisu. Stwierdzili, że to jednak procesor jest uszkodzony, AMD wymieniło na nowy i cały komplet wrócił do mnie wczoraj. Dzisiaj stwierdziłem kolejne uszkodzenie płyty głównej - tym razem to pierwszy slot PCI Express x16, BIOS sygnalizuje błąd poprzez głośniczek, jednak po przełożeniu gafiki do kolejnego slotu wszystko działa jak należy.

Nie zamierzam jednak ignorować takich objawów i z powodu niedogodności jakich doznałem proszę o wymianę płyty głównej na nowy model wolny od wszelkich wad.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Hmm, wyjmowałem bateryjkę kilka razy, tak samo RAM'y (myślałem że one walnęły) itp - kombinowałem i nie odpalało, ale może spróbuje teraz na czysto z poziomu BIOSU zresetować ustawienia, choć nie wiem czy to pomoże, ponieważ przez parę godzin działało normalnie a na YT się sypnęło nagle :/

Link to post
Share on other sites

YouTube ? moze system cos wali lub sterownik karty, by sie nie okazało ze odeślesz a płyta sprawna :P

 

zastanawiam sie nad ta płyta do nowego PC na prezent. Wiem ze robię ci spam dam sobie ostrzeżenie heh ale powiedz jak sie sprawuje ( nie wliczając tych problemów )

Link to post
Share on other sites

Według mnie wszystko jest OK, załączam zdjęcie :)

Dodam, że gdy odpalam PC z GPU na 1 slocie PCI-Express x16 to wentylator od chłodzenia CPU zaczyna wariować przez pewien moment a BIOS sygnalizuje błąd przez przedłużony pojedynczy sygnał.

http://i.imgur.com/mwTtd.jpg

Edytowane przez RPS_DLR
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...