Skocz do zawartości

geforce 9600 + zasilacz


Recommended Posts

witam,

od dluzszego czasu przymierzam sie do kupna nowej grafy i zasilacza ale ciagle szkoda mi kasy jednak czuje ze lada dzien bede zmuszony do zakupu, moj 7300gt nie radzi juz sobie z nfsu underground 2 :D

wiec chcialbym kupic tanio, ale nie badziewie. cudów nie oczekuje ale chce stabilny zasilacz i dobra grafike. zasilacz cichy wiec chyba be quiet. nie wiem czy pure power czy straight power. mysle ze 400W mi wystarczy jednak i tak ponad 200zl musze na be quiet wydac.

moj komp:

athlon x2 5000

2 x 250gb HDD

2 x 1gb ram 800mhz kingston

a grafike chyba kupie gainward 9600gt ddr3 green edition. cena 280 taniej chyba nie kupie. a moze galaxy 9800 low power? chcialbym calkowita cene grafa + zasilacz zamknac w 500zl. czekam na podpowiedzi pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zasilacze to widzę dwa wyjścia:

1) Corsair CX400. Jedna linia 12V, długa gwarancja, stabilne napięcia. Sprawność 80+

2) OCZ SXS/MXS 400W. Bliźniaki, z czego jeden jest modularny. Słabsza linia na procka, mocniejsza na grafikę. Napięcia trochę lepsze niż w Korsarzu. Sprawność 80+

 

OCZ Fatal1ty już odpada, bo podrożał, a sam w sobie jest trochę gorszy od tyh dwóch powyżej. Amacrox też gorszy, bo ma niższą sprawność.

Link to post
Share on other sites

Panowie... taki zasilacz będzie w sam raz na miejscu:

http://www.cyberion.com.pl/templates/cy ... 15&val=143

 

I starczy też na grafę:

http://www.cyberion.com.pl/templates/cy ... 72&val=277

 

Szacowany koszt 420zł + przesyłka. Zamkniesz się w 500zł i będziesz miał naprawdę ok. A przy okazji zostanie coś na opicie nowego sprzętu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...