Skocz do zawartości

Recommended Posts

Planuję kupić zestaw taki jak poniżej po wrześniowej wypłacie, w miarę mieści się w moim budżecie (aczkolwiek musiałem zrezygnować z gtx 670 - nie muszę grać na ultra w fhd wystarczy high na lapku i tak zawsze na low grałem albo "ultra low" ;D / jak będzie przypływ niespodziewanej gotówki to zmienię na wf3 670)

 

http://www.morele.net/inventory/info/57U5Rh/

 

jakieś sugestie? propozycje zmian?

twardziela starego mam (samsung HD103si) nie wiem czy napęd brać (w razie czego mogę pożyczyć zewnętrzny) router w korytarzu więc do niczego kabel po ziemi ciągnąć.

Link to post
Share on other sites

660ti jest w ,moim mniemaniu gorsza i w testach wypada o 3-4% gorzej od konkurenta (w grach). a dlaczego g45? jest 70zł droższa

 

up: chciałem gigabyte ale na morelach niema a chciałbym zakupy tam robić bo sklep pod nosem

jak będzie dostępna to wezmę ;] dzięki za uwagę faktycznie 150zł w kieszeni

Edytowane przez adanai
Link to post
Share on other sites

nie będzie sli co to CF? i OC tylko do 4,5 na co g43 zdecydowanie powinna wystarczyć, nie przekonałeś mnie ;p, ale uległy jestem i czekam na konkretne "za"

 

btw mój budżet, to im mniej tym lepiej ale byle mnie zadowalało ;D

jakbym miał zmieniać płytę to na z77x-d3h - ale znów 2 stówki w górę ;/

Edytowane przez adanai
Link to post
Share on other sites

Jak nie ma Gigabyte 7950 w morelach to kup gdzie indziej, np. tu:

http://www.saturion.pl/product/148203/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Radeon_7950_Gigabyte_3GB_HDMI_DVI_2xminiDP_PCI_E_.html

To 150 PLN w kieszeni, więc chyba warto darować sobie morele, przynajmniej przy zakupie karty graficznej.

Za oszczędzoną kaskę możesz kupić:

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z77-extreme4-458745/

Dużo lepsza sekcja zasilania, 2xPCI-e x16, wsparcie dla SLI i CrossfireX. Na minus zużycie energii elektrycznej w stosunku do wybranego przez Ciebie MSI. Po prostu inna klasa.

Link to post
Share on other sites

Kupno karty będę patrzał czy nie pojawi się w morelach, tylko naprawdę nie widzę sensu zmiany płyty skoro nie zamierzam robić żadnego ekstremalnego OC ani CF, i

mulator - za taką cenę kupiłbym d3h

 

jeśli to naprawdę będzie miało duże znaczenie dołożę do g45 bo jak wspominałem wcześniej

im mniej wydam tym lepiej dla mnie i gorzej dla mojej wątroby ^^

Edytowane przez adanai
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...