Skocz do zawartości

Ciekawe podzespoły


Recommended Posts

Witam mam do sprzedania 2 x gf 460 lataly u mnie w sli

Gainward ze zmienionym chlodzeniem (rerferencyjne takze dodaje do niej)

Gigabyte bez zmian, obie karty 1 gb ramu na pokladzie i 192 bity szyna

cena jaka mnie interesuje to 450 zl za sztuke do jedej dodam to co w pudle i mostek sli

a do drugiej mostek crosfire bo jest mi zbedny, ponadto procek amd phenom x 810 z boxowym chlodzeniem do niego oraz z chlodzeniem boxowym od phenoma 965 be rowniez zbedne cena 150 zl, posiadam takze plyte gigabyte MA770-UD3 za 100 zl ma jeden defekt mianowicie oderwany klipsik przy pci ktory trzyma karte graficzna nie ma to wplywu na prace płyty tel 536495708 mozna dzwonic o kazdej porze preferowalbym odbór osobisty w okolicach Piaseczna badz Warszawy na życzenie wyśle fotki

 

Proc i mobo nieaktualne już

 

[

Edytowane przez Arti23232323
Link to post
Share on other sites

@UP

 

Od takiego nerwusa nikt nic nie kupi. Miałem taki przypadek juz. Gość tak nerwowo ze mną rozmawiał przez telefon i podnosił głos że zrezygnowałem z zakupu a oferta procka jaki chciałem od niego kupić była naprawde rzadka. Taka oferta trafia sie 1:100 %-) Ale .... sprzedawca ... masakra

Link to post
Share on other sites

No to gówniarz jesteś ;), a co do cen to 400zł jest dobrą ofertą za tego kastrata.

 

Coś Ty..wersja 768mb ktora jest wydajniejsza na allegro stoi za 350zł więc to jest dopiero dobra oferta :P
Link to post
Share on other sites

jakieś zasady powinny obowiązywać, bo z takiej papki to nic się nie chce wyszukiwać. Ja bym osobiście nic od Ciebie nie kupił za ten stosunek do kupującego: "byle napisać, a klient niech sobie sam poczyta i szuka - i tak kupi." Lekceważąco kolego ;-)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...