Skocz do zawartości

Asus M4A88T-M + Phenom II x4 965 BE


Recommended Posts

przesadziłeś to sporo za tyle to można kupić i5 z płyta a za to to nie wiem czy ci się uda wziąć 500zł bo ja sprzedawałem Phenom II x4 965 BE+chłodzenie PENTAGRAM Freezone HP-120 AlCu Vertical i płytę MSI 870-c45 i z problemami udało mi się sprzedać za 500zł z przesyłka dlatego jak nie zajdziesz z ceny to nie ma szans

Link to post
Share on other sites

Jak to mówią - to co sprzedajesz nie jest warte tyle, ile za to zagwiżdżesz, tylko tyle ile ktokolwiek będzie w stanie za to dać. I tu właśnie działa ta zasada. W moim przekonaniu te części są warte 500zł. Jak ktoś weźmie za 550 to sukces. Kupując coś nowego w sklepie, z automatu znacząco obniżasz tego cenę. Nikt nie da ci 95% tego, co zapłaciłeś w sklepie, bo za niewielką dopłatą dostaną to samo, tyle, że pachnące, ze świeżym paragonem i pełną gwarancją w pobliskim sklepie z komputerami.

Link to post
Share on other sites

Gdy popatrzylem na cene to od razu wyłączyłem karte ... szybciej by Ci poszło sprzedając tego Phenoma osobno a płyte osobno (chociaż mało kto by sie skusił na taką płyte). Nie mówie że jest zła ale za troche wiecej ma sie już jakiegoś ASRocka z nowszym chipsetem

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...