Skocz do zawartości

[MULTI] Remember Me


Recommended Posts

Białe :P

 

Jak by myszka działała jak max payne 3 to też bym grał myszką ale tak nie działa a max payne to evenement bo nawet w grach fpp myszka zaczyna coraz bardziej pływać, nie długo to tylko Call i BF będą prawidłowo obsługiwały myszkę, smutny los czeka pc ;(

 

Gra ma dobrą optymalizację, przynajmniej na 4 rdzeniach nie ma spadków animacji poczas walki nie ma spadków bez walki, zajmuje mało ramu na karcie u mnie tylko 370mb, z v-synciem praktycznie karty nie nagrzewa u mnie max 65 stopni, jedyny ból to że nie umieli zaimplementowac do gry myszki i udaje analoga.

A co masz za GPU i chłodzenie zastosowane w niej ? U mnie ledwo dobija do 50C z VSync :P

Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem. Przyzwoita gra, wciągnęła mnie. To jednak raczej dzieło rzemieślnika a nie artysty i tak szybko jak zagrałem tak szybko ją zapomnę. Gameplay to korytarz (choć ładny), jest krótko (dwa wieczory) i bardzo łatwo (na normalnym poziomie). Udało mi się zginąć tylko raz i to tylko dlatego że w radiu zaczął grać zespół majdana i byłem zajęty wbijaniem sobie długopisu w uszy i wydrapywaniem oczu. Grafika jest przyzwoita, konwencja i kolorystyka przypominała mi ładniejszy i nowszy deus ex HR (do tego tytułu jest tej grze jednak baaaaardzo daleko). Fabuła interesująca i tylko troszkę naciągana, nic co by mnie jakoś zabolało bezsensem. Ogólnie polecam ale nie jeśli masz inne gry czekające w kolejce.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...