Skocz do zawartości

Bardzo dziwny dylemat.


Recommended Posts

Cześć.

Słuchajcie chłopaki/dziewczyny! Mam pewien problem. Otóż dostałem spodnie (brązowe), tylko, że one są Slim Fit. http://www.hm.com/pl/product/92068?article=92068-Z Dokładnie to są te pierwsze ciemnobrązowe. Czy to są rurki? Ja się nie znam, a w razie czego miałbym jutro okazję je oddać i kupić coś innego. Jak sądzicie? Proszę o szczerą odpowiedź I TYLKO MI SIĘ TU NIE ŚMIAĆ :)

Daje plusiki :)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem, ale jest szansa je jutro oddać i się zastanawiam. W sumie spodnie fajne, tylko nie chcę żeby jacyś gamonie wołali do mnie "pedał" czy coś takiego na mieście...... Dlatego pytam się Was, czy to są takie spodnie, jakie myślę, że są :D Co prawda nie są jakieś super obcisłe czy coś, ale poradźcie, doradźcie koledze w potrzebie :)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie wyglądają w zupełności normalnie. Mam nawet przeczucie, że tych modeli trochę wydłużyli ( poza zdjęciem 1) i te spodnie mogą przez to dziwnie wyglądać, tak trochę nienaturalnie wygląda.

Przede wszystkim jak tobie się podobają to w czym problem? Osobiście bym zostawił.

Link to post
Share on other sites

Ale te spodnie mi nic nie opinają. Mam dużo luzu, tylko jest napis slim. Ale spodnie slim to niekoniecznie rurki, tego właśnie chcę się dowiedzieć Nic nie opina, nogawki i wszystko nie jest opinane.

Póki wszystko wygląda jak na pierwszym zdjęciu to jest ok. Tak jak mówiłem, reszta modeli wygląda na poprawionych photoshopem i trochę nienaturalnie wyglądają te zdjęcia.

 

Już wiem czemu wygląda nienaturalnie :) Rzeczywiście mają gotowego modela i programami graficznymi go ubierają. Można zobaczyć tego samego modela przy innych produktach. Zabawowo to wygląda

Edytowane przez diablos222
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...