Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

 

 

myślę o teorii że najlepiej dropi na początku na nowych kontach przez chwile.

 

Nie, zobacz ile ludzi ogladalo a ile szkrzynek polecialo i wylicz sobie % szans na drop. Ja droplem 2 ogladajac kazdy mecz jaki byl a nie liczylem nawet na 1. Czyli sie da ale jestes w wiekszosci ktorym tez nic nie droplo. 

Link to post
Share on other sites

Ło masakra aż się podziele wrażeniami XD Narzekałem na meczmejkingi w cs-ie więc założyłem konto na faceit, zagrałem dziś 3 mecze i nigdy więcej. Chamstwo, wszechobecny rage, kompletny brak nawet elementarnej kultury, aż musiałem muta dać wszystkim gościom a z jednego meczu wyszedłem bo już nie dało się tej kloaki słuchać, goście się kłócą, wrzeszczą na siebie lub na ciebie, jeżdżenie po matkach, rzucanie fleszy swoim, teamkille, nawet ja jestem w szoku a żyje 25 lat na tym świecie, że takie community można jeszcze w jakiejś grze spotkać, dodam że wszystko polacy i na trzy mecze każdy następny gorszy od poprzedniego to już nawet nie będę zaczynał tam grać więcej.

Teraz pytanie do kolegów z forum, czy opłaca się kupić subskrybcję ESEA? Nie można przetestować za darmo, ale może ktoś z Was forumowicze grał tam i może wydać jakąś opinię, to bodaj 30 zł/mies, ale to dobra cena by wreszcie pograć w kulturalnych warunkach i na poziomie jakimś 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Mam do was pytanie drodzy forumowicze, mianowicie czy zauważyliście że od jakiegoś czasu matchmaking jest zepsuty? Bo ja zazwyczaj albo przegrywam 16:3 i wszyscy piszą gg po pistoletówce, albo wygrywam z taką różnicą rund i strzelam ace z bizona na jednym magazynku. Też tak macie?

 

Moja ranga to MG2.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...