Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

 

Wyłączyłeś akcelerację?
Chodzi o to w ustawieniach czy jeszcze coś w konsoli można zrobić. Kupiłem ostatnio podkładkę 400mmx400mm i szedłem z sensa 3.5 na 1.8 a dpi 1350 na 800 ale nie wiem (mało jeszcze tak grałem) czy uzyskałem precyzję na mojej laserowej g500 czy może to kwestia przyzwyczajenia.
Link to post
Share on other sites

Jeśli wygrałem 3 z rzędu, raz zremisowałem i raz przegrałem, to aby zdobyć wyższą rangę muszę wygrać te 3-4 gry z rzędu od nowa?... Nie mówcie mi że staty się liczą, zawsze jestem na pierwszym miejscu z pokaźną liczbą fragów i przegrywam, przez co później spadam.

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites
Chodzi o to w ustawieniach

Tak, w windowsie, w grze masz domyślnie odznaczone. 

 

 

szedłem z sensa 3.5 na 1.8 a dpi 1350 na 800

Nic na siłę, graj tak jak Ci wygodnie. Jak za mało to zwiększ, w porównaniu z twoimi pierwotnymi ustawieniami to bardzo mało.

Moim zdaniem powinno się lepiej grać nawet jak zwiększysz sobie do 2.5 (wychodzi 20cm/360*) i po prostu musisz strzelać lepsze banie :D

 

 

Jeśli wygrałem 3 z rzędu, raz zremisowałem i raz przegrałem, to aby zdobyć wyższą rangę muszę wygrać te 3-4 gry z rzędu od nowa?...

Pamiętam, że jak raz wskoczył mi orzełek to miałem 8 wygranych z rzędu, większość razy będąc na pierwszym miejscu tabeli.

 

Z resztą nie ma co się tak spinać o rangę, bo ona nie gra. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Tak, w windowsie, w grze masz domyślnie odznaczone.

A tą w Ustawieniach gry ?

 

 

Nic na siłę, graj tak jak Ci wygodnie. Jak za mało to zwiększ, w porównaniu z twoimi pierwotnymi ustawieniami to bardzo mało.

Póki co to gra mi się dobrze. Po prostu troche więcej jeżdze po podkładce. Ale i tak jakoś dobrem celności jak nie miałem tak nie mam. (mam 60h w tą gre)

Edytowane przez Zdichck
Link to post
Share on other sites

Koniec z Silverem! :wariat:

Mam dość randomowych Rusków i Niemców...

Jeśli można z kimś zagrać piszcie chętnie pogram(Ostrzegam jestem totalnym newbie!) 

Steam

 

Wysłałem Ci zaproszenie. Posiadasz grę Trine 2 może chciałbyś w nią pograć w trybie kooperacj ?.

Edytowane przez Razamanaz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...