Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

Ja w każdej grze steruje tylko nadgarstkiem. I nie rozumiem jak możecie grać na takich czułościach że trafić biegnącego gracza sie po prostu nie da, nie można też błyskawiczne wycelować z longa na mida na A na DD2, nie wyobrażam sobie flick shotów i dragshotów które polagają na błyskawicznym ruchu nadgarstka. Nie mówiąc już że na takim sensivity gra sie po prostu ociężale, i przy oglądaniu dema przypomina się bota.

Link to post
Share on other sites

Można błysskawicznie wycelować. Wystarczy trochę praktywki.

Jak zaczynałem grać grałem na czułości w grze 1/4 i 3200 DPI !  Teraz nie wyobrażam sobie grać powyżej 600 - zero prrecyzji. 

HS na wyższym to częściej szczęście niż skill. 

Jak byś pograł trochę to być movement kobry nabył  :menda:

Link to post
Share on other sites

@up

 

Bzdura. DPI w zasadzie tu nie ma nic do gadania (no chyba że występuje jitter/interpolacja). Jeśli serio uważasz, że robienie mniej niż 70 cm na pełny obrót przeszkadza w precyzyjnym celowaniu, to spójrz chociażby na f0resta/Oskara.

Link to post
Share on other sites

Za 100 zl też możesz kupić bardzo dobre słuchawki i do tego mikrofon, superlux hd681 (takie czarno czerwone) i zalman mic. Kupisz w późniejszym czasie do tego jakąś kartę dźwiękową i będzie git

 

mam te słuchaweczki i czasem mam problem z odgłosem kroków ludzi, którzy są obok mnie. Koledzy z ts'a drą się: "głuchy, nie słyszałeś go?!" a ja takie wtf, nigdy nie słyszę ludzi którzy robią mi plecy, chyba że idą gdzieś z daleka. Co do strzałów nie mam zastrzeżeń.

 

Ma jeszcze ktoś taki problem? :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupilem wlasnie ta myszke steelseries rival 100 i pobralem ten program z ich strony ten engine 3 i nie mam czulosci np. 400 tylko np. 500 , 2000 , 4000 da sie jakos zrobić zeby bylo te 400 dpi ? W tym programie mam ustawione na 500 dpi a ponizej pod tym na 2000 dpi i gra mi sie calkiem dobrze w cs'ka

Link to post
Share on other sites
mam te słuchaweczki i czasem mam problem z odgłosem kroków ludzi, którzy są obok mnie. Koledzy z ts'a drą się: "głuchy, nie słyszałeś go?!" a ja takie wtf, nigdy nie słyszę ludzi którzy robią mi plecy, chyba że idą gdzieś z daleka. Co do strzałów nie mam zastrzeżeń.

 

Ma jeszcze ktoś taki problem? :P

Kup kartę dźwiękową, chociażby audigy 2za lub 4 za 50 zl i będzie git.

Link to post
Share on other sites

problemem jest być może zintegrowana karta albo coś nie tak skonfigurowanie. Te słuchawki  są jedne z lepszych jakie można dostać w tej cenie.

 

Tak mam zintegrowaną kartę dźwiękową, no cóż 2 razy na ladder roomie nie słyszałem gościa z shorta [mirage]   :cry:

Edytowane przez plusziemia
Link to post
Share on other sites

sprzedał ktoś jakieś skiny na opskins i dostał hajs na paypal? jak to działa? że dostaje hajs w dolarach potem wysyła mi to na konto paypal i tam już mam w pln i moge sobie przelać na konto bankowe czy jak?

Ja sprzedałem, pieniądze dostałem po 3dniach na PayPal'a i bez problemu przelałem je na konto bankowe.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...