Skocz do zawartości

Alan Wake vs Sleeping Dogs


Recommended Posts

Dwie zupełnie różne gry, praktycznie nic je nie łączy. Alan Wake to horror w którym wcielamy się w postać pisarza, który poszukuje odpowiedzi, klimat jest dość przytłaczający, wytwarza środowisku lęku przed nieznanym. Natomiast śpiące pieski to sand boksowa gra w stylu GTA. Jesteśmy policjantem, który dostał zadanie zinfiltrowania mafii Hong Kongu. Zależy od tego co lubisz. Mnie się pieski podobają, warte był tych 80 zł. Zależy od upodobań.

Edytowane przez Ethreivis
Link to post
Share on other sites

Za 60zł mozna w sklepie kupić Alan Wake + Alan Wake Amercian Nightmare (chyba edycja premium games)

Co do promocji to very nice!

Eh..teraz dałem powód do rozmysleń :D

Link to post
Share on other sites

Widziałem Sleeping Dogs u kolegi,bardzo fajna gierka,niezły klimat,bardzo przyjemne sterowanie naszym bohaterem :)

Urozmaicone efekty walki,możesz kogoś wrzucić do śmietnika,rozbić mu głowę o ścianę :D

Grafika momentami jak z bajki,ale przez tą grafikę nie są narzucone jakieś wymagania jak w GTA IV ..

Ogólnie gierka spoko

Link to post
Share on other sites

Według mnie Alan Wake - mroczny klimat i wciągająca fabuła. Gra skonstruowana na wzór serialu telewizyjne gdzie każdy rozdział jest odpowiednikiem odcinka w TV - ciekawy pomysł. Na korzyść przemawia też dość atrakcyjna cena jak na nasze realia która wcale nie zmusza do pobrania z torrentów jak to ktoś zasugerował.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...