Skocz do zawartości

Wycena konta - League of Legends


Recommended Posts

Witam. Chciałbym sie dowiedziec ile mogłbym wziac od kogos zainteresowanego za konto w grze. Może znajdą się osoby które grają w LoL'a na tym forum. Grać już nie zamierzam, a tak po prostu usuwać się nie opłaca tym bardziej ze wydałem na ponad 400zł. Juz pisze co i jak.

 

ELO 1660/(TOP Rating 1800) - GOLD - Last season - GOLD

 

Bohaterowie: Wszyscy, oprócz - Cait / Darius / Diana / Draven / Fiora / Graves / Hecarin / Heimer / Jayce / KogMaw / Lulu / Malzahar / Maokai / Miss Fortune / Nautilius / Rengar / Riven / Sejuani / Skarner / Varus / Viktor / Volibear / Ziggs. Czyli ze 103 bohaterów posiadam 80.

 

Runy: 10 stron. Run jest prawie 40 rodzaji.

 

Skiny: Unchained Ali/ Not Blitz/ Desert Garen/ Dragon-Chamion Jarvan/ Judgment Kayle/ Chaos Orianna/ Noxus Poppy/ Riot Tristana/ White Veigar.

 

Na koncie znajduje sie wiele osob bardzo czesto chętnych do gry, więc wbijanie elo samemu nawet nie wchodzi w gre.

 

Jeśli źle umieściłem temat to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie. Jeśli nawet były by osoby zainteresowane czym kolwiek proszę o PW :) Pozdrawiam i miłego dnia.

 

Żadna osoba nie da rady wycenić?

Edytowane przez GothamNeedsMe
Link to post
Share on other sites

Powiem tak jak ty wydałeś 400zł na te skiny to chyba żart jakiś, w szczególności, że Unchained Alistar i Riot Tristana są darmowe...

Chyba, że kupowałeś bohaterów za Riot Points.

Co do konta to na allegro/ebay może pójdzie za jakieś 400-500zł.

Link to post
Share on other sites

Strony run płatne?Aż muszę zobaczyć sam na lolu bo nie dowiarek jestem %-)

Na allegro za dużo nie ujdzie.Sam wpisz League of Legends i przekonaj się ile takie konta są warte.Wystaw w przybliżonej cenie najlepszych kont.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...