Skocz do zawartości

x2 radeon 5770


Recommended Posts

tylko karty z rodziny czyli 5xxx + 5xxx (5770 + np 5850) lub rodziny 6xxx+6xxx

Jak nie wiesz do końca to lepiej czasem się nie wypowiadać, niż gadać bzdury. 5770+5850 ? Wolne żarty.

 

Tak się składa, że 5770 i 6770 spokojnie działają w CF.

 

http://www.sevenforums.com/attachments/graphic-cards/184043d1321525033-amd-ati-crossfire-compatibility-chart-amd_crossfirex_chart_1618w.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak nie wiesz do końca to lepiej czasem się nie wypowiadać, niż gadać bzdury. 5770+5850 ? Wolne żarty.

 

Tak się składa, że 5770 i 6770 spokojnie działają w CF.

 

http://www.sevenforu...chart_1618w.jpg

 

A to wytłumacz mi dlaczego "wolne Żarty" ?działa to, ale oczywiscie szybsza zwalnia do prędkości wolniejszejto był przykład kolegoNie bawiłem się kartami innej rodziny więc napisałem, że można łączyć karty tej samej

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A to wytłumacz mi dlaczego "wolne Żarty" ?działa to, ale oczywiscie szybsza zwalnia do prędkości wolniejszejto był przykład kolegoNie bawiłem się kartami innej rodziny więc napisałem, że można łączyć karty tej samej

Proszę, nie pogrążaj się lepiej. Wrzuciłem tabelkę, w której czarno na białym jest napisane, jakie karty ze sobą współpracują. Można łączyć na przykład 6870 i 6850 i wtedy faktycznie szybsza ogranicza takty, ale nie 5850+5770. Karty 5xxx to nie jest jedna rodzina. Jedna rodzina to na przykład karty 58xx.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

5770 i 6770 to to samo tylko w 6770 są jakieś bajerki które dają 0 różnicy w grach . To są te same karty tylko 6770 to "odnowienie".

Więc możesz bez problemu połączyć te 2 karty . Powinien być spory przyrost .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...