Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Ale całe szczęście, że jest taki temat. Może wskazanie niektóremu jego błędów pomoże w poprawie jakości generowanych przezeń zdań %-) .

 

 

http://zapodaj.net/images/89c2431dc7c1a.gif

Temat dobry tylko dlaczego jest w dziale na luzie ? Może warto by podczas rejestracji wprowadzić zabezpieczenie w stylu wskaż poprawną pisownie ?

Edytowane przez shae6666
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Akurat z tym się Panowie nie zgodzę.

 

1. Nigdy czegoś takiego nie będzie. Główny argument? "To foróm kompótęrowę nie ortograjficzne". Czasami oczy bolą czytając czyjeś posty, ale wprowadzanie takich obostrzeń jednak burzy zasadę powszechnego dostępu do forum.

 

2. Jeżeli ktoś nie jest na tyle sprytny, żeby sobie samemu poradzić, po to jest forum żeby zapytać (około 70% tematów można by uniknąć używając google - no cóż).

 

3. Jeżeli ktoś nie jest dojrzały emocjonalnie, też ma prawo o coś zapytać, poradzić i rozwiać swoje wątpliwości.

 

W każdej kwestii wymienionej wyżej powinni czuwać moderatorzy, którzy upominaliby wyjątkowych dys(..), porządkowali absurdalne tematy i pilnowali gimnazjalistów w okresie dojrzewania (nie urażając dojrzałych nastolatków %-)).

 

Co więcej, kliknięcia, wyświetlenia, popularność, reklama - kasa. Czasami z wielkim trudem przychodzi moderatorom zbanowanie kogoś, a jak już to na jakiś krótki okres (żeby szybko wracał i powtarzał schemat z początku zdania). Może to tylko dobre serce zielonych? ;)

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się w pełni z nasciturusem. Dodam jeszcze tylko, że jeśli każdy patrzyłby na siebie, i zmiany zacząłby od własnej osoby, to byłoby najlepiej (do nikogo konkretnie nie piję, mówię ogólnie). Nie ma sensu psuć sobie nerwów, z powodu tego, że ktoś robi błędy. Uważam, że ponad brak znajomości zasad ortografii i umiejętności pięknego wysławiania się, liczą się przede wszystkim dobre chęci. :) A tego tutaj na forum nie brakuje, z tego co widzę.

 

WujkuNieBijKota - zacny nick. :) 

No wiesz "mod", "twój" z małej? To brak szacunku. I już mam bana. :D

Link to post
Share on other sites

Temat na luzie, więc ok. Jak będzie mst problem robił, to zrobię kilka błędów i się nada. :P

 

Nick: Gadałem na Skype z wujkiem. Grał w tekkena i o biciu gadaliśmy. Spojrzałem za okno i przechodził za oknem kot. :P (akurat się rejestrowałem)

Edytowane przez WujkuNieBijKota
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...