Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Witam to jest 2 mój temat z tym monitorem ,w wczesniejszym poniekąt dowiedziałem sie co chcialem a w tym mam troszke inny problem a mianwicie , chodzi oto ze strasznie wypala oczy ten monitor nie mam jakos specialnie ustawionego kontrastu i jasnosci zeby az tak oczy bolały a dodam ze nie siedze długo przed kompem do 2h a oczy bolą tragicznie jego ustawienie to.

 

user1

brightness 56

black level 50

contrast 30

saturation 25

hue 0

temperature off

gama 2.2

 

dodam ze wieksze obnizenie jasnosci i kontrastu znacząco wpływa na janosc gier filmow itp wiec lipa troszke jest, te ustawienia kontrastu i jasnosci są do przyjęcia , ale mimo nie wyskokich ustawien strasznie wypala oczy.

 

Moja prozba jest taka czy ktos z was ma takowy monitor i czy tez was tak bolą oczy z niego czy moze macie jakos ustawiony inaczej monitor pod kątem  kontrastu jasnosci? mozecie nawet napisac przykladowe (wasze) ustawienie tego monitora,oczekuje konkretnej odpowiedzi,pomocy,przykładowych ustawien ,a nie morałów takich jak w poprzednim poscie ze kazdy monitor ustawia sie inaczej i jedne ustawienia mogą byc dobre dla danego monitora a na drugim monitorze juz będzie to inaczej wygladac.

Powiedzmy ze sam to ocenie po sprawdzeniu danych ustawien.

 

Tak wiec prosze o rady przykladowe ustawienia monitora .

O interpunkcji i polskich znakach nawet nie wspominam ;]

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Wydanie 980Ti w chwili gdy ani 980 ani TitanX nie mają żadnej konkurencji jest strzałem w piete bo nv zrobiła by sobie wenwętrzną konkurencję. Ludzie pchali by się na 980Ti nie myśląc o Titanie X a tak w obecnej sytuacji Titan X schodzi jak świeże bułeczki do tego stopnia, że ciągle go brakuje.
 
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...