Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

Witam przepraszam ze zapewnie dubluje tematy Ostatnio zaniedbalem troche sfere it i totalnie sie  nie orietuje co jest dobre a co przereklamowane dlatego zwracam sie z prosba o pomoc w skapletowaniu zestawu minedzy innymi do gier
 
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A Wy wiecie, jaki smak mają zdjęcia?

 

 

Daj znać jak idzie z pracą, prostowaniem i żuć zdjęcia co i jak wyszło.
 

7 linijek, 0 przecinków:

 

 

Jak masz problem ze ktos ma obudowe SPC i sobie ja chwali to je.... sie w leb bo ten temat juz byl walkowany tu tysiace razy i emocji nie wzbudza. Z tym strasznym hamowaniem przeplywu przez kable to tez juz sobie daj spokoj bo powietrze sie rozprasza na boki  napotykajac na przeszkode a nie odbija od przeszkody i wraca zaplakane spowrotem. Czyli wg Ciebie jakie sie nie ma wentyli na 2000rpm to powietrze nie przedostanie sie przez obudowe ?? Mam 2x arctic F12 na froncie puszczone na 600rpm na tyle zamontowana chlodnice i na nie jeszcze jednego F12 na 1300rpm na topie dwa wentyle na 900rpm i nie wiem czy jestes w stanie uwierzyc ale grafika w grach nie przekracza 65 st a procek 60. Wiec moje podzespoly maja sie swietnie z takimi temperaturami
 
Link to post
Share on other sites

 

 

Procesor raczej napewno wystarczy
 

 

 

 

czy wogóle się da  ( 2 lata używka nie podkręcana ). 
 

 

 

A Wy wiecie, jaki smak mają zdjęcia?

 

Głupsze rzeczy do gęby wkładałem :P

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

bosek123

 

 

 

BEZ PRZESADY ;/ nie jestem zwolennikiem ulepszania czegos co jest juz dobre , powiem tak  lubię się uczyć informatyki przychodzi mi to łatwo a to że  nie mam zamiaru niczego podkrecac nikogo nieskresla :) , lubie programowac różnego typu sprzety (puki co jest to raspberry pi B+) , pytałeś się czemu tam idę , idę tam po to by moc poszerzac swoja wiedzę na temat tej dziedziny , asz takim laikiem nie jestem , lecz duzo musze się jeszcze nauczyc . Pozdrawiam

 

Błędów tak dużo że nie chce mi sie zaznaczać, największy laik ortograficzny tego forum.

Edytowane przez ifter
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/AMJzot1.png


Ahh, spóźniłem się :D


 

 

Witajcie, ponieważ przed chwilą byłem świadkiem pokazu iskier w moim komputerze przez który spalone są styki w dyski, muszę kupię nowy.
 

Tu też po polskiemu. 


 

 

Za 600 napewno nie w tej cenie mozesz juz dostac dobrego 7950
 

 

 

Czy jest to aż taka różnica czy poprostu płaci się za firmę ?
 

 

 

Nie przyjemnie huczy
 
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...