Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Gość Kotecek

Oj... ale nie denerwujcie się. Sami tu wytykacie błędy... ja tez mam prawo do tego... mój post mieści się w zasadach porządku tu panującego i nie jest OT.

 

Laptok to słowo potoczne nie ujęte w słowniku. Powinno być wzięte w cudzysłów. Przecież znacie zasady pisowni j. polskiego lepiej niż ja to powinniście wiedzieć.

 

Powinno być:

 

"Moja luba po 6 latach zdecydowała się na zakup nowego "laptoka", a jako, że ja kompletnie nie orientuję się w obecnej ofercie, prosiłbym o pomoc."

 

lub

 

"Moja luba po 6 latach zdecydowała się na zakup nowego laptopa, a jako, że ja kompletnie nie orientuję się w obecnej ofercie, prosiłbym o pomoc."

 

Wymagamy od innych więc wymagajmy przede wszystkim od siebie :) Nie ma co się denerwować. Każdy popełnia błędy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Oczywiście ale to nie ja się czepiam "bykuf". Ta broń działa obosiecznie i wychodzi na to, że Ty też naginasz zasady pisowni. Tym postem chciałem to pokazać. A post był w temacie, bez większych "bykuf" i nikomu nie ublizył więc prosze bez nerwów.

Edytowane przez Kotecek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

pozwól, że się włączę... zrobienie literówki raz na jakiś czas to nie problem. problem to robienie błędów co kilka (nawet częściej, czytałem kilka Twoich postów) wyrazów!! nie chodzi już o to czy ktoś ma problemy z językiem polskim, dysleksją itp. właśnie po to ktoś mądry wymyślił autokorektę. Ty zachowujesz się jak jakiś przyjezdny z Pakistanu (a za bystrzy to oni nie są). wykazujesz się pieprzoną ignorancją, niejednokrotnie zachodząc wielu ludziom za skórę. a najgorsze jest to, że jesteś z tego dumny!!! weź se stary znajdź jakąś babę albo chłopa, jak wolisz, bo nie wiem jak marne, nędzne, bez perspektyw i nudne masz życie ale jeżeli dla Ciebie atrakcją (a na to wygląda) jest czepianie się ludzi i brak jakiegokolwiek samokrytycyzmu (nie mówiąc już o chęci do nauki języka ojczystego) to szczerze mi Cię żal... a zresztą pieprzyć to, szkoda na Ciebie klawiszy...

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Oczywiście ale to nie ja się czepiam "bykuf". Ta broń działa obosiecznie i wychodzi na to, że Ty też naginasz zasady pisowni. Tym postem chciałem to pokazać. A post był w temacie, bez większych "bykuf" i nikomu nie ublizył więc prosze bez nerwów.

Człowieku, Nowaj nie jest Alfą i Omegą, a znaleźć błąd w Jego postach, to jak wygrać na loterii. A czepianie się, że nie wziął słowa w cudzysłów, kiedy samemu nie umie się postawić przecinka przed "ale" i "więc", to jak nacisnąć spust w odwróconym rewolwerze.

 

Edit:

http://img.tapatalk.com/d/14/03/22/y8y6azyn.jpg

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek
że jesteś z tego dumny!!! weź se stary znajdź jakąś babę albo chłopa, jak wolisz, bo nie wiem jak marne, nędzne, bez perspektyw i nudne masz życie ale jeżeli dla Ciebie atrakcją (a na to wygląda) jest czepianie się ludzi i brak jakiegokolwiek samokrytycyzmu (nie mówiąc już o chęci do nauki języka ojczystego) to szczerze mi Cię żal...

 

Mam babę :) Nie mi tu się nudzi, skoro cytowane są miliony błędów.

 

Wiecie czemu tu piszę? Mam w tyłku literówki. Nie bawi mnie to. Absolutnie. Jedyną motywacją na to by tu pisać jest to, że tak mnie tu nie chce parę osób i te parę osób niewybrednie się wypowiadało pod kierunkiem mojej osoby i właśnie dlatego aby nie dawać im satysfakcji, czasem tu zaglądam. Zwykle pod presją robię ewidentnie na złość i jak widać to doskonale tu działa :) Wybędę stąd na własnych warunkach a więc jak administracja mnie usunie na moją własna prośbę lub ewentualnie jak mnie ktoś siłą usunie ale to będzie u tego kogoś oznaczało maksymalny wnerw i desperację. Nie dam nikomu satysfakcji.

 

PS: Tekst pisany w Wordzie bo mi AUTOKOREKTA NIE DZIAŁA NA TYM FORUM. Nie wiem czemu. Na innych stronach działa.

 

PS2: Mój post był w temacie. Bez błędów większych a itak mi sie dostaje. Czyli jaki wniosek. Wybrani mogą się wypowdać a reszta ma spier... :)

 

PS3: Zabijam tu tylko czasem czas. Nie mam ochoty u przesiadywać. Zaraz wybywam i znowu mnie jakiś czas nie będzie :) Ale... i'll back... pewnego nudnego dnia :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Siejesz niesmak tymi bredniami i stylem w jakim się wypowiadasz. Wytyczne jak usunąć konto dostałeś od TSa. Innym ten proces zajmuje około dwóch dni. Tobie schodzi od listopada. Widocznie w redakcji nadal głowią się nad tym w jakim języku sformułowałeś swoją prośbę.


 

 

i'll back.

 

:facepalm:  

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

 

 

aby nie dawać im satysfakcji, czasem tu zaglądam

 

 

robię ewidentnie na złość

 

you just made my point...

 

 

 

Mam babę

 

biedna Pani, ale trafiła

 

 

 

Nie dam nikomu satysfakcji.

 

 

Zabijam tu tylko czasem czas.

 

get a life

 

 

 

Zaraz wybywam i znowu mnie jakiś czas nie będzie

 

:jupi:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

bo:-temperatury-zurzycie pradu-bo problemy ze sterami (ciagle wieksze ni NV, ze o CF nie wspomne)reasumujac- sam to przerabialem, przerabiaja moi znajomi temat - rzeka, ale zawsze (w mojej skromnej ocenie, i nie tylko mojej z reszta) NV "wygladala" o niebo lepieji te exclusiv'y jak phisx...p.s. nie spamuje, staram sie przestrzec, po krotkiej przesiadce sam wrocilem do NV
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

masz mnie :) na swoja obrone powiem, ze mam okrojonego mocno androida (zainstalowanego na sd) bez j. polskiego, polskich znakow itp. na kompie uzywam autokorekty, na tapatalku jeszcze tego nie rozgryzlem... bedzie pokuta i porawa :)

 

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...