Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

Rozdzielczosc monitora : 19' w najblizrzesz przyszlosci mysle nad 21 lub 24 Specjalne wymaggania : bychodzily gry wmiare dobrze
 

 

 

Brakuje tylko Nowaja do kolekcji.   
 

 

 

 

To, że Intel jest lepszym wybor do gier to nie moda. To fakt.
 

 

 

:D

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Wiem, że nie dotrzymałem obietnicy ale mam uwage do tego śmieciowego wątku.

 

Cytujecie tutaj byki... Może niektórych to jara. Spoko, są różne "zainteresowania" ale czy ktoś wpadl na genialny pomysł napisania do autora postu na PW, że zrobił błąd z prośbą aby go poprawił? Kulkturalne zwrócenie uwagi nawet na mnie by podziałało. A tak to taki podśmiewywanie się w temacie "ortograficznym", w kturym lądują cytaty a autorzy cytatów o tym nie wiedzą. Więc co ma to na celu? Błąd nie zostanie poprawiony, autor o tym nie wie. Wiedzą ctylko cytujący... hi hi hi haha, fajna zabawa, nie? :)

 

Pimyślcie... jak chcecie nauczac ortografii to róbcie to konstruktywnie bo te śmichy chichy tutaj do nieczego nie prowadzą. Ja robię byki na potęgę i nikt mi nie pisał, że tu jest źle, ze w tym poście to czy tamto, abym poprawił. Moze i tu moje posty kiedyś lądowały ale z racji, że do lutego tego roku tu nie zaglądałem, to nawet o tym nie wiem. I takich co tu nie zagląda jest więcej. Więc te cytaty do niczego nie prowadza. A jak ju się ktos odezwie nie tak to od razu atak, wyzwiska, wysmiewanie... I to robia ludzie legitymujący (ponoć) się jakąs niesamowita kulturą czy inteligencją...

 

PS. W moim poście jest masa byków. Nie stosowałem alta, pewnie kilka liter sie zaminiło miejscami i "ktury" jest specjalnie napisane. Czemu? Po wszystkich perypetiach w tym temacie doszedłem do wnioków dwóch...

1. Nie warto sie tu starać. Zwałaszcza nie w tym temacie.

2. Zostałem zaatakowany a mozna było zwrócić uwagę. Tak więc prędzej zrobie na złość niż ulegnę aby "yntelygenckie umysły z wyższego poziomu mentalnego" cierpiały jak czytają moje posty :)

Edytowane przez Kotecek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Tak myślałem... Moje wątpliwości zostały rozwiane. lepiej się posmiać gópich bukuf w kólku wzajemnej adoracji niż coś sensownego z tym zrobić :) Tylko proszę... nie piszcie mi więcej po poziomach yntelygencji... sa one de facto bardzo rożne...Czyż szukanie całymi dniami bykuf nie jest na poziomie gimbazy? :) W tym samym czasie można by z tym coś lepszego zrobić ale ja w zabawie już przeszkadzać nie będę :)

 

Nie chcą mnie usnnąc więć jednak mnie chcą :) jak czytam takie wpisy to aż mam perwersyjną wręcz przyjemnośc pisania  :)

 

PS: Tak wiem. Tekst jest pełen bykuf :)

 

Mykam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...