Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Gość Kotecek

I co myślicie, ze zdanie zmieniłem. Nie nawróciliście mnie na LCD, a FullHD, na szybka jazdę to i ortografie się wam nie uda... to co dla was jest upodleniem dla mnie jest uproszczeniem życia które jest zbyt skomplikowane. Wam się taki podoba. Spoko. Ale mi nie. Tak więc i tak będę żył po swojemu.

 

Dla was inne = kretyńskie. Musi być po waszemu za wszelką cenę. Skoro to wasze prywatne forum służące do zabawy i wzajemnego adorowania to sobie dalej schlebiajcie. Żegnam.

 

Jak na ironię, grozisz mi ostrzeżeniami i przyspieszeniem procesu usuwania konta więc to zrób. Jak żeście tacy wszechmogący... kasujecie. To już powinno w listopadzie być zrobione a nadal je mam...4 miesiące poślizgu... nieźle.

Link to post
Share on other sites
uproszczeniem życia które jest zbyt skomplikowane

Znów nazwałeś się idiotą. Opanowanie zasad gramatyki, jak wspominałem, to rzecz adekwatna dla przeciętnego 7-latka. Ty, po dyplomach i studiach, uważasz to za rzecz zbyt skomplikowaną - więc jako (domniemam) 20-kilku latek, intelektem ustępujesz 7 latkowi. To jest nic innego, jak niepełnosprawność intelektualna, w zależności od stopnia ma różne nazwy, idiotyzm który nabrał już pejoratywnego znaczenia i nie jest powszechnie stosowany, to niepełnosprawność w stopniu znacznym, gdzie rozwój intelektualny dorosłej osoby zatrzymał się na poziomie ~6 latka. 

 

To nie jest moje widzi-mi-się, to fakty. Dlatego Twoja opinia jest też nic nie warta. Dlaczego sugerować się zdaniem kogoś, kto ma pojęcie o świecie na poziomie ucznia szkoły podstawowej, w sprawach które znacznie przekraczają jego kompetencje? 

Sam się dostatecznie zdyskredytowałeś, a ja jedynie wyciągnąłem esencję z Twoich wypowiedzi i ubrałem ją w słowa - jesteś głąbem, nie masz pojęcia o czym mówisz, więc wróć skąd przyszedłeś i żyj tam wesoło, tak jak Ci się podoba - nie narzucaj jednak innym swoich standardów, bo te jak widać, są nieadekwatne dla osób dorosłych/dojrzałych, które tu przebywają. 

 

 

 

Co tu się dzieje ?

Pozwolę sobie streścić. Facet ma ból du*y, bo wrzucają tu jego błędy i zwracają mu uwagę na pisownie. On żyje w przekonaniu, że nauka w podstawówce jest za trudna, a gramatyka i ortografia zbyt skomplikowane więc należałoby je uprościć do braku rz/ż, u/ó, h/ch, oraz pisania wyrazów razem czy osobno (...). Następnie ma pretensje o to, że ktoś nazwał to idiotyzmem i regresją umysłową, a potem zaczął już pospolicie wylewać na nas wiadro kloaki. Przednia zabawa.

 

(Niniejszym przepraszam ewentualnych zgorszonych postronnych słuchaczy/czytaczy, bo jest to ogólnie dość niesmaczne widowisko i nie wszystkim może się podobać.)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Polecam słynną już: http://allegro.pl/masc-na-bol-du*y-cudowny-lek-na-problemy-ludzi-i3969864684.html

 

Typek przynajmniej idzie w zaprate i nie zmienia zdania co post. Niestety w błogiej nieświadomości pogrążając się raz po raz.

Edytowane przez WujkuNieBijKota
Link to post
Share on other sites

 

 

fajna edukacja ale ten temat nie jest od tego i nie prosiłem o "darmową edukacje" nazwałem rzecz jak na zwałem i chyba nie jest to nie zrozumiałe. Jak sam nie zauważyłeś to zmieniasz i zakłócasz jasność tematu nie jest on o sprawach wiatrak czy wentylator więc jak masz z tym problem to pisz na pw a nie tutaj ten temat ma mi pomoc w projekcie a jak widzę większość forumowiczów zwraca uwagę tylko na głupie wyrazy które ktoś napisał z szybkości więc temat edytowany i koniec sporu o tym teraz proszę o odpowiedz na właściwy temat
 

 

Pięć linijek, jedna kropka.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...