Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

To powinno by logiczne ale ten świat jest z du*y poukładany i tyle.

Nie oceniaj innych swoją miarą. Ty ewidentnie do myślenia używasz du*y a nie głowy, więc pewnie stąd te problemy. 

 

 

nie ma opcji sprzeciwu

Wprost przeciwnie. Jest. Tylko trzeba umieć swoje stanowisko poprzeć, uargumentować i stanąć z nim do dyskusji na poziomie. Coś czego nie potrafisz. Samo stwierdzenie "mój światopogląd, mam do niego prawo, nikt nie ma prawa mnie krytykować za mój światopogląd" jest w samej swej istocie idiotyczne... i Ty masz czelność wypowiadać się o tym, co jest logiczne a co nie. 

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

 

 

Nie oceniaj innych swoją miarą. Ty ewidentnie do myślenia używasz du*y a nie głowy, więc pewnie stąd te problemy.
To raczej Tobie mózg z du**ą sie miejscami pozamieniał i zgrywasz zasrane państwo na wsi myśląc, ze nie nie wiadomo kim tam jesteś i jaki jesteś fajny i "mondry"...

 

 

 

Tylko trzeba umieć swoje stanowisko poprzeć, uargumentować i stanąć z nim do dyskusji na poziomie.
Zrobiłem to. Pisać enty raz nie będę. Poczytaj sobie.

 

 

 

Gdybym wyrażał Twój światopogląd, już dawno straciłbym prace.
Ja też… ale nie jestem teraz w pracy tylko w dziale Na luzie.

 

 

To jest aż tak trudne ?
Chodzi o to, ze mogło by byc łatwiejsze i zajmować mniej czasu... ale widać lubię mieć bardziej skoplikowane życie. Macie do tego prawo ale do obrażania mojej osoby nie! Możecie tez myśleć na jak wyższym poziomie jesteście ale pisanie pod moim adresem że jestem bezwartościowy, bo jeden czy drugi sra wyżej niż du**ę ma może sobie darować. Ja tez uważam, was za barachło i jak pisałem wcześniej będe się zwracal do was na podobnym poziomie jak Wy do mnie.
Link to post
Share on other sites

Jeśli argumentem do "język polski za trudny" jest "bo ja nie umiem się go nauczyć" i "edukacja w podstawówce jest nielogiczna i miałem z nią problemy"... to nie, nie jest to argument, a Ty jesteś idiotą który ma kompleks na punkcie bycia głupim i chce zrównać innych niżej aby się nie wyróżniać.

Niech zgadnę, nie jesteśmy jedyni którzy to zauważyli i raczyli Cię o tym poinformować. Zapewne zaczęło się od srogiego traktowania przez nauczycieli, żebyś podciągnął poprzeczkę, ale byłeś albo za głupi albo za leniwy (albo oba) żeby tego dokonać i postanowiłeś wyhodować w sobie pokłady buntu przeciwko temu systemowi, koledzy w szkole nie dali o tym zapomnieć więc poszedłeś w świat i jako stary chłop wspominasz problemy z nauczaniem z podstawówki. Dobrej pracy nie znalazłeś, bo nikt nie chciał zatrzymać takiego głupka i jedynie spotęgowało to kompleksy na tym polu. Później w adekwatnej robocie jednak trafiłeś na równie wyszukanych łopaciarzy i nabrałeś nieco pewności siebie, skoro gromada innych analfabetów przytaknęła i tym sposobem zacząłeś dumnie wypluwać z siebie te bzdury.
Dodatkowo patrząc na fakt, że z miejsca po pierwszej negującej wypowiedzi postanowiłeś się wycofać i skasować konto, wszystkie wzmianki o byciu twardzielem i biciu w mordę są kolejną podpuchą. Jesteś nie tylko głupi, ale i tchórzliwy i to właśnie Ty bronisz się anonimowością z internetu.

Nie dzięki, ja nie łykam tego bałachu - jesteś jedną z głupszych osób które tutaj spotkałem (jeśli nie naj) i masz swój własny świat - więc tak jak napisałem na samym początku, wpełznij sobie tam z powrotem i prowadź sielskie życie idioty. 

 

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Sid... nie znasz mnie więc nie opisuj mi jak wygląda moje życie i nie oceniaj mnie. Niczego Ci udowadniać nie muszę, oo i tak uważasz się za uj wie kogo. Nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem aby mi tak wrzucać i moralizować. Nie muszę być taki jak Ty. Więc powtarzam... od******l się fiutku.

 

A jeśli dla Ciebie znajomość jest wyznacznikiem wartości człowieka to jest to przykre i tyle.

 

A konto chciałem skasować w listopadzie ale administracja tego nie zrobiła. Wtedy nie znałem takie dupka jak Ty. Teraz tylko stwierdziłem, ze szkoda się tu jednak udzielać jednak do póki nie usuną m konta będę robił burdel w Twoi ulubionym temacie.

 

PS: Jak byś wtedy nie napisał tego pierwszego posta to by nie było takiego bałaganu w wątku, bo nie przyszedłem tutaj pyskówki urządzać ale to Ty napisałeś w sposób obraźliwy do mnie i jak po kilku postach Ci dosadniej coś odpisałem, to mnie nawet o chamów wyzwałeś. A czy osoba wyzywająca obcego człowieka od idiotów nie jest zwykłym chamem? Jeśli temat jest tak elitarny to jaku uber człowiek mógł byś zrobić cos z tym aby tylko godziwi tego wybrańcy mieli tu wstęp. A do Póki w regulaminie nie forum jest napisane, ze każdy użytkownik ma prawo wypowiadać się to respektuj to. Forum nie jest Twoją własnością. Albo zmień regulamin... w końcu jesteś na wyżynach człowieczeństwa i mądrości.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Nie wiem czemu taki pajac jest tu modem. Złamałeś kilka punktów regulaminu a masz za zadanie pilnować aby go przestrzegano...

 

A zaczęło się od:

 

 

Przejrzałem sobie ostania stronę... masakra. Ale nie byki tylko to, że się to pokazuje. Język to narzędzie. Służy do komunikacji. Zapis do utwalenia. Tez narzędzie. Język i zapis ma być zrozumiały. Po przeczytaniu te słowa sa jak najbardziej zrozumiałe. Błędy się pojawią, bo ludki nie opanowały do końca ortografii. Nie świadczy o nich to najlepiej ale... polska pisowania to XVI-wieczny nieergonomiczny relikt. Inaczej się pisze, inaczej czyta, podwójne znaki. Po co to komu? Narzędzie ma być sprawne. Cała masa zasad i wyjatków od tych zasad. Aby cos napisać trzeba przypomniec jaka jest zasada lub wyjatek zamist napisać tak jak się wymawia. Po co sobie życie utrudniać i takimi pierołami tyłek zawracać? Po co mi "ó"? Nie musze wiedzieć, że w tym i tym wyrazie w XVIw. było "dółgie ooooo". Niech się tym językoznawcy zajmą a ja napiszę sobie zgodnie z łacńskim alfabetam "krul" i nie będe yślał nad tym jak sie to wymawialo kiedyś lub skąd się to słowo wzieło, bo nie ma to dla mnie absolutnie żadnego znaczenia. Ktoś pownien pisownie zmodernizować aby to się pokrywało z mową. A takie zwracanie uwagi i czepianie się literówek, jest bez sensu. Może to kogos bawi. Ja na to nie zwracam uwagi, chyba że jakies karygodne byki lub przeinaczenia są. Wgl ludzie sobie sami utrudniają i komplikuja zycie wymyślając jakieś głupie prawa, obowiązki czy tradycje... Życie powinno byc proste.

 

 

Wpełznij z powrotem pod kamień spod którego wylazłeś i prowadź sobie dalej sielskie życie idioty, zostawiając takie uwagi dla siebie.

Nie obraziłem Cię. Nie zwyzywałem. Nie pisałem agresywnego posta. Wyraziłem swoja opinie w dziale "Na luzie" do tego w temacie wątku. Nie upoważnia Ciebie do tego aby tak się odnosić do innych użytkowników, zwłaszcza, ze masz  sygnaturce "Moderator Globalny / Ekspert działu: Zestawy Komputerowe" To zobowiązuje do czegoś więcej niż pyskówki. Mogłeś się ze mną nie zgodzić, mogłeś pominąć milczenie skoro tak Cię razi ta wypowiedź. I gdybyś tak nie napisał nie było by sprawy... No ale Ty jesteś najmądrzejszy a reszta to robactwo...

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

A Ty za to ciekawy jak cholera... Po*******ić na forum umiesz na temat swojego bóg wie jakiego intelektu, zwyzywać kogoś przy okazji, wyżyć się... yntelygent yeabany jak z koziej du*y trąbka (już kiedyś widziałem Twoje niewybredne wypowiedzi).

 

A jak myślisz, że będziesz mi pisał jaki to ja jestem bu i przyjmę to jako dogmat Sida to jesteś w dużym błędzie. Nie ja zacząłem pyskówki ale jak mi jakiś kasztan będzie wrzucał bez powodu to siedzieć potulnie nie będę.

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Na szczęście nie mam takich ekschibicjonistycznych tendencji jak wielu internautów w dobie facebuka, tym bardziej że napisałem maila z prośbą o skasowanie konta (swoja droga na innych serwisach jest opcja "Usnuń konto" a tu trzeba się prosić). Kotecek z awatara musi Ci wystarczyć.

 

Powiedzmy sobie szczerze... jak kolwiek bym na zdjęciu nie wyglądał i tak znajdziecie jakiś szczegół, który będzie powodem drwin :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Lubisz się posmiać, poszczekac sobie z kimś, ostro, po chamsku :) Milusio :)

 

Wklejaj, wklejaj... dla mnie to nie ma aż tak dużego znaczenia abym sie tym stresował. "Jak kolwiek" zostawiłem. Nie wiem jak się to badziewie pisze a słownik na BKK działa tylko czasem. Ekschibicjonizm to wynik kiepskiego zgrania palców. Nie poradze nic na swoją koordynację, jest słaba. Tak było i tak już będzie. Tak wiem... powinienem czuć sie gorszy od Ciebie, bo Twoja koordynacja jest lepsza i wgl jesteś lepszy i najlepszy. Ale jak byś sie ****a z jakimś wodogłowiem urodził i by sie z Ciebie śmiali czemu masz krzywy ryj to na pawno było by Ci milusio...

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Aha... wiesz... mnie to na prawdę nie bawi :)

 

Z drugiej strony masz wesołe życie. Wystarczy zamienić jedną literkę i masz ubaw po pachy :) Wyrafinowane poczucie humoru jak ja takiego yntelygenta z wyżyn społecznych :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

ehe... chesz mi udowidnić, ze robie błędy? Daremny wysiłek Twój, dawno o tym wiem :)

 

Powiem krótko... Przeprosisz mnie za niewybredne teksy ze strony 149-150: posty w zakrsie 2963-2983, gdzie pisałeś, ze jestem bezartośiowy, ze idiota ze mnie itp. a ja nie obrażałem Cie w tym czasie publicznie ani wcześniej. Przeprosisz tu na forum a ja zmykam i się nie pojawiam już. Nie to będe tu robił budrel dalej aż do skasowania konta.

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Gdybym nie został tu obrazony, co jest niezgodne regulaminem forum, jak na ironię, przez moderatora tego forum to dawno już by mnie tu nie było.

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Doagam się szacunku!!! Od 2009r. ja sie czymś takim do innych użytkowników dosnosiłem tak więc powinno być w obie strony. Ale nie... tu władza własnie i "wybitni" userzy lubi się nasmiewać idwić jak sie cos napisze (poprawna polszczyzną) dlatego chciałem usunąć konto kilka miesięcy temu i co... mam je nadal... Od wczoraj jesteście dla mnie zwykłym yebanym barachłem, marka sie przebrała. Taka kórwa zasrana elita. Baw sie dobrze ****ogłowy spermłoyczku.

 

Nadal domagam sie przeprosin i szacunku. Zauważ że przez kilka pierwszych kilka ładnych postów tej przeaśnej dla was zabawy nie użyłem pod waszym adresem wulgaryzmów czy inwektyw. Zapewe tak sienie stanie, bo kilku kolesi siedzi sobie przed kompem w domu i sie teraz spuszcza nad monitorem, mogąc komuś naubliżać, wyśmiać, podrwić ale ajak się napisze gdzieś coś nie tak to zaraz jakies ostrzeżenia czy kasowanie postów jest. Tak więc władza tego forum, częściowo (tzn. nie wszyscy a w zasadzie mniejsza część), to zwykła chołota lubiąca się odestesować w niewybredny sposób w neciku. Wymagacie od innych to i wymagajcie od siebie...

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...