Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

które nagle profesorzy

Chyba zadzwonię do "psycholoż(sz)ki". ;)

 

 

z całkowitą premedytacją

Daj spokój, kim trzeba być żeby w tematach robić z siebie kretyna z premedytacją, oczywiście Ty nim nie jesteś, tak mniemam.  

Jak chcesz pisać tak z premedytacją to zapraszam na gościnne SB, tam poczujesz się jak u siebie.  :D

Link to post
Share on other sites

Nie zdziwiła mnie wasza reakcja do mojej opinii o językach, szczerze mówiąc ;)
Bo czego miałem oczekiwać, aprobaty? Od ludzi, którzy rozwijają ten wątek? :) heh.

Przyzwyczajony już jestem do braku pełnego zrozumienia u większości ludzi. Pełne zrozumienie, na które chcę zwracać uwagę, tak jak i inni zwracają uwagę na brak jednego znaku między wyrazami. Czasami robi się takie rzeczy, bo ma się nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę. I może kiedyś zastanowi się "dlaczego", tak jak ja. Ale tak głębiej, bez odsyłania do ciągle się rozwijających magicznych słowników, które w dodatku różnią się często interpretacją w zależności od ich autora... nie traktując ich jako jakąś świętą księgę wg której należy robić wszystko.

Link to post
Share on other sites

Wydziaraj sobie kutacza na czole. Atencja gwarantowana. 

 

Jeśli ktoś odczuwa potrzebę zwracania na siebie uwagi poprzez robienie błędów ortograficznych to prędzej czy później o takiej osobie powiedzą w serwisach informacyjnych.

 

Czego się jednak spodziewać po kimś, kto gościowi z grafą po piekarniku sugerował jej sprzedaż, z zatajaniem tej informacji...

 

http://forum.benchmark.pl/topic/228898-czy-to-koniec-mojego-wys%C5%82u%C5%BConego-gtxa-560/page-1?do=findComment&comment=2267560

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Ja tylko się dziwię, jak można z takiej błahostki, jak błąd ortograficzny wywołać taki shitstorm?

 

Bierze się to na klatę i tyle, po co potem tworzyć jakieś opowieści?

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Ech, a ja znów widzę trafiłem na wokandę Stowarzyszenia "Uwolnić Kropkę"... a patrząc po jakże wartościowych komentarzach wyżej - znów niestety bez ani kropeczki głębszego zrozumienia ;)
Pozdrawiam serdecznie. Odwalajcie dalej swoją dobrą (no chyba, nie, bo jakżeby inaczej?) robotę.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ehh a ten znów spuszcza się nad drobnym błędem.
 

 

Daleko mi do seksisty, ale doświadczenie zawodowe w tym zakresie raczej jednoznacznie pozwala mi określić takie zachowanie jako bardziej typowe dla małych dziewczynek, a nie chłopców. Tak więc prawidłowym zaimkiem wskazującym jest raczej "ta", a nie "ten" ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nowaj, jeśli nadal jakimś cudem myślisz, że dam się złapać na te twoje biedne gierki, to naprawdę niewiem jak cię nazwać w takim razie. Ja jestem ponad takie rzeczy. Weź sobie daj siana i poszukaj swojej ofiary gdzieś indziej. Ta "dziewczynka" ci nie ulegnie.

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Misiu, ofiarę robisz z siebie sam, po raz kolejny. Ale wiemy, wiemy: szukasz atencji. 

 

 

 

Czasami robi się takie rzeczy, bo ma się nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę.
 

 

 

 

niewiem
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jestem w tym temacie od początku jego istnienia i od ładnych paru lat nie było tu osobnika, który do tego stopnia nie znałby elementarnych zasad komunikacji.

 

Tak na przyszłość - jeśli tu trafiasz, jedyną poprawną formą reakcji są wariacje na temat: "Dzięki, poprawione". 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...