Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

chciałbym  podkręcić procek i7 950 z płyta gigabyte x58 ram kingston heperx 6 GB a częstotliwość to chyba 1600 bo na pudełku pisze 4 GB DDR3 1600 CL9   wiem że trzeba dobre chłodzenie  ,zamierzam zmienic procek ale dopiero  gdzies na jesień jak bedzie wiecej hajsu a narazie chciałbym to co mam podkręcić słyszałem ze ten procek i7 950 się niezle kręci może ktoś coś doradzic ile mozna z niego wycisnac
 
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

gra jest tak nie intuicyjna i skomplikowana, że 12 latek z łatwością potrafi zapamiętać jakie przyciski na danym akcesorium (kierownica, pad) odpowiadają danym funkcją.
 

 

 

 

To już raczej jest masochizm grać na padzie od PS3 w tą grę
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Posiadam lg 25um55p jak dla mnie monitor calkiem ok bardzo dobrze sprawuje sie przy ogladaniu filmow. Gram na nim w batma 3i4 guild warsa 2. cs. Total wary. Czolgi. Lol.

(...)

Minusy

Nieruownosc podsietlenia przy rogach wystepuje "srebrzenie" ale tylko przy czarnych tlach

 

(...)

Na poczatku czlowiek ma wrazenie ze jest za niski ale wszystko kwestja przyzwyczajenia.

 

 

wczesniej kozystalem z monitora 1650 na 1080 i hd 7770 po przesiadne na ten nie zauwazylem jakiegos drastycznego spadku wydajnosc. Teraz mam r9 280x i batek na ultra z 60 klatek nie schodzi ostatnio skladalem kumplowi kompa i5 7690k i gtc 970 i nawet na titanfalu z 60fps nie zeszlo tak ze mozesz byc spokojny o wydajnosc. jesli nie grasz typowo w fpsy to monitor powinien Ci sie spodobac ja placilem 849zl w mediamark jakies pol roku tamu

Nie ma problemu od tego sa fora :)

Mam tylko nadzieje ze nie bedziesz na mnie klnol :) i ze Ci przypadnie do gustu :)

Jak masz jakis mediamarkt saturn rtv euro agd w okolicy warto podjechac i obejzec przed zakupem .

(...)

 

dell nie ma fricker free brak opcji do czytania rozdzielczość fullhd 100 drożej 

ma cienkie ramki ale jeśli nie masz zamiaru ustawaiać 2,3 takich koło siebie to z tego nie wykorzystasz.

w lg masz hdmi dvi-d pd-port i wejście na dzwięk do głośników.

 

(...)

 

Miszcz ortografji.... Za 10 błędów w każdym poście i brak przecinków to powinien być ban od razu.

Edytowane przez zapp12345
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...